Pembe

Modada yeni sezona girilirken yılın renkleri yavaş yavaş belli oluyor… Özellikle yerli ve yabancı sosyal medya fenomenlerini incelediğimizde sonbahar-kış aylarında pembe rengin hakim olabileceğini görüyoruz…

Özellikle sokak modasına damga vuracağa benzeyen pembe ve pastel tonları; yağışlı olmayan günlerde rahatlıkla tercih edilebilir… Peki nasıl kombinler yapılabilir? Gelin hep birlikte göz atalım…

Canlı pembe ve tonları onları dengeleyecek kombinlere muhtaçken, pastel pembe tonları ise dengeleyici oldukları için diğer pek çok renk ile muhteşem bir uyum içerisinde olurlar. Siyah hemen her renkte adeta hayat kurtarır…Bu noktada açıktan koyuya sert bir geçiş söz konusu olmaması için yumuşatacak detaylara ihtiyacımız var. Bunu  kemer veya bir çanta gibi aksesuarlarla sağlayabilirsiniz. Ayrıca içerisinde siyahın olduğu desenlerden yararlanmak da bir alternatif olabilir. Ayrıca sadece dış giyim parçalarınızı da pastel pembe seçerek kombininizi tamamlayabilirsiniz.

Siyaha alternatif olarak gri ve grinin tüm tonlarını da kombin için tercih edebilirsiniz. Bu renk de en az siyah kadar risksizdir… Gelelim ayakkabı ve diğer detaylara… Ayakkabıda da yine siyah ön plana çıkıyor. Alternatif olarak toprak tonlarını, koyu yeşil, zeytin yeşilini, tabayı, griyi de rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Ayrıca pembenin tamamlayıcı olarak leopar vahşi ve feminen bir deseni de kullanabilirsiniz. Bunu ister ayakkabıda isterseniz çanta veya kemer gibi aksesuarlarda yapabilirsiniz. Son olarak siyah, gri, leopar gibi renklerin yanına bordo ve moru da deneyebilirsiniz.