Yeni Nesil Tedavi Yöntemi: Karbon Mucizesi

0
83

Cilt ve güzellik konusu kritik! Güzellik algısının ve güzellik uygulamalarının sürekli değişip yenilendiği günümüzün yeni trendi ise aktif karbon!

Cildimiz için en doğru, sağlıklı sonuçlar alacağımız tedavi yolumuzu bulmak için çaba harcıyoruz. En güncel olanlardan birisi “Aktif Karbon nedir? Faydaları nelerdir? Hangi ürün veya maddeler ile cildimize uygulayabiliriz?”

Aktif Karbon – Cilt İlişkisi

Aktif kömür odun, linyit, mangal kömürü, kemik, hindistan cevizi, pirinç kabuğu, fındık kabuğu, turba gibi ürünlerin 1000 derecede yakılarak yüksek basınç altında çok gözenekli bir yapıya kavuşturulmasıyla üretildiği gibi günümüzde cilt güzelliği için kullanılan ürünlerden biri haline geldi.

Aktif Karbonun Cildimize Faydaları Nelerdir?

– Yaşlanmayı geciktirir.

– Gözenekleri sıkılaştırır.

– Oluşan kırışıklıkların giderilmesinde yardımcı olur.

– Göz altı torbalarını giderir.

– Cildin derinlemesine temizlenmesini sağlar.

– Cilt yağ dengesini kontrol altına alır.

– Aşırı yağlı ciltlerin yağdan arınmasına yardımcı olur.

– Akne ve akne izlerini giderir.

– Siyah noktaları giderir.

– Cilt rengini iyileştirir.

– Cildi sakinleştirerek ölü derilerden kurtulmanızı sağlar.

– Güneş ışığı, soğuk hava, hava kirliliğinin yaratmış olduğu cilt lekelenmelerini giderir.

– Cildi besler, nemlendirir aynı zamanda da kuru cilde sahip olanların da cildini tozdan ve tıkanmış gözeneklerden arındırır.

Yapabildiği şeyler ile herkesin dikkatini çeken aktif karbona nasıl ulaşacağız dediğinizi duyar gibiyim. 🙂 Aradığınız ürün Seramic Aktif Karbon Maske! Cildimizin ihtiyaç duyduğu aktif karbon eksikliğini tamamlamak için Seramic tarafından üretildi ve şu an en popüler ürünleri arasında yer alıyor! Cildi çok güzel arındıran bu maskeyi denemenizi ve devamlı bir şekilde kullanmanızı tavsiye ederim.