YAZIN SAÇLAR NEDEN YIPRANIR?

0
123
saç bakım şampuanı
saç bakım şampuanı

Yaz aylarıyla birlikte saçlarımızı daha fazla yıkamaya başlarız.Klimalar, çevresel faktörler kısa sürede yağlanmaya ve kirlenmeye sebep olur peki en iyi saç bakım şampuanı hangisi.

Rahatlamak ve hijyen için iyi bir tercih gibi görünsede, su böylesi durumlarda saçlarımız ve saç derimiz için bir hayli yıpratıcı hale dönüşebilir.

Tıp ve alternatif tıp dünyasının net çözüm sunamadığı saç dökülmelerine karşın saçlarımıza doğru bakım uygulamak kaçınılmaz.Peki doğru saç bakımı nasıl olur ?

Saçlarımızı için doğadan destek alarak maskeler ve formüller uygulayabiliriz fakat öncelik ve işin sırrı doğru şampuanı seçmekte.

Kimyasal içeriklerle dolu olan şampuanlar, üzerinde yazılanları yerine getirememesinin yanında ardında kalıcı hasarlar bırakıyor. Kepek, zayıflayan saç kökleri ve dökülen saçlar gibi.

Bu noktada saçlarımız için, içeriği doğal bileşenlerden oluşan ve tam bakım sağlayan bir şampuan seçimi şart. Sizleri Sinoz Saç Bakım Şampuanı ile tanıştırmak istiyoruz.

Öncelikle belirtmek isteriz ki ; Sinoz Şampuan’ın içeriği çinko ve proteinler ile zenginleştirilmiş.

Sinoz Şampuan bu özelliği ile dönemselde olsa hepimizin yaşadığı kepek problemini kısa süre içerisinde ortadan kaldırıyor.

Sarımsak, ısırgan otu ve at kestanesi ile zenginleştirilen formülü sayesinde ise saçlarınızın daha kısa sürede uzamasını sağlayan Sinoz Saç Bakım Şampuanı, besleyici bakım etkisi sağlayarak daha ışıltılı, güçlü ve kolay şekil alabilen saçlarla yeni bir dönem başlatıyor.

Fazla suya maruz kalmanın sonucu olarak ortaya çıkan saç derisi kuruluğu ise yoğun nem desteği ile ortadan kalkar.