Yaz’dan Kalan Cilt Lekeleri

0
30
yaz lekeleri
yaz lekeleri

Cilt lekeleri özellikle kadınların sık karşılaştığı ve en sevilmeyen cilt problemlerinden biri olarak bilinmektedir.

Cilt lekeleri birçok sebepten oluşabilir, fakat en sık görülen şekilleri ise hamilelik lekeleri , yaş alma sürecinde oluşan yaşlılık lekeleri, iç hastalıkların sonucunda çıkan cilt lekeleri ve en çok karşılaşılan güneş lekeleri şeklinde listelenebilir.

Bu sene diğer senelere göre yaz mevsimi daha uzun sürdüğü gözlemlendi ve Kasım ayında olmamıza rağmen kış daha etkisini tam göstermedi. Uzun süren yaz mevsimi ile cildimiz daha fazla güneşin zararlı ışınlarına maruz kaldı ve sonucunda koyu güneş lekeleri yüz ile omuz bölgesinde özellikle belirgin bir hal aldı.

Güneş lekeleri diğer cilt lekelerine göre daha kolay oluşan ama daha zor giderilen cilt lekelerinin başında gelmektedir. Güneş lekelerinin oluşma sürecini engellemek için sıcaklığın ve güneşin etkisinin yüksek olduğu saatlerde 50spf güneş kremleri ile korumak güneş yanığı ve güneş lekelerinin oluşumunu engellemekte büyük rol oynar

Güneş kremi kullanma imkanınız yoktu ve sonucunda cildinizde lekeler oluştu ise hiç korkmanıza gerek yok, günümüz teknolojisi ar-ge çalışmaları ve bitkilerin amaçlarının keşif edilmesi ile beraber Sinoz Kozmetik tamamen bitkisel, C vitamini destekli Leke Kremini üretti.

Altın marka ödülü ile kalitesini kanıtlayan Sinoz Leke Kremi en seçkin pazaryerlerinde aldığı müşteri değerlendirme oranları ile yüksek memnuniyet sağladığını göstermiş oldu

Trendyol ve Hepsiburada gibi en çok kullanılan alışveriş sitelerinden online ve güvenli sipariş verebilirsiniz. Ürünü önceden görmek istiyorsanız Gratis, Watsons ve Rossmann mağazalarında kolaylıkla bulabilirsiniz.