YAZ YORGUNLUĞU

1
85

Deniziyle, kumuyla, güneşiyle yaz; hepimizin en keyif aldığı ve birazda umursamadan yaşadığı en keyifli anların biriktirildiği mevsimdir. Bu umursamamazlıktan ilk sırada nasibini alansa her sezon geçişinde olduğu gibi cildimizdir.

İnsan sağlığı için sayısız faydası olan güneş, yaz aylarında etkisini daha da fazla hissettirdiği anlarda cildimiz için tehditkar hale geliyor. Güneşin zararlı ışınlarının yıpratıcı ve kalıcı hasarlarının yanı sıra; oldukça günlük bir problem nemsizlik sonucunda cilt kuruluğu.

Bu nemsizlik sanılanın aksine, sadece kuruluğa değil yılların karşısında yaşlı, yorgun ve solgun görünen bir cilt görünümüne de meydan hazırlıyor.

Profosyonel bakımla bu görünümü tersine çevirmek oldukça kolay. Doğru ve zengin içerikli ürünü seçmek tabii ki temel mesele. Sinoz Kozmetik’in yeni geliştirmiş olduğu “yaşlılık karşıtı bakım” serisi, adeta cildinizin ihtiyacı olan gençlik iksiri.

Sinoz Gece ve Gündüz Bakım Kremi’yle tüm bakım ihtiyacınızı karşılayıp yıllara meydan okurken, Sinoz Yaşlanma Karşıtı Bakım Kremi ile, sıkılığını ve bütünlüğünü koruyan genç  bir cilde sahip olabilirsiniz.

Retinol mucizesi ile yıllara karşı meydan okuyan Sinoz Yaşlanma Karşıtı Bakım Kremi, onarıcı etkisini allontonin ve aloe vera özlerine borçlu.Koenzim Q’10 ile de antioksidan etki sağlayan krem, her an yenilenen taze ve genç görünen bir cildin mimari.

1 YORUM