YAZ KORKUSU: LEKELERE DOĞALÇÖZÜM

0
29
yaz lekelerini c vitamini ile geçir
yaz lekelerini c vitamini ile geçir

Yaz aylarının korkulu rüyası haline gelen lekeler için kolaylıkla hazırlayabileceğiniz doğal içerikli birkaç maske formülüyle pürüzsüz bir cilde kavuşmanız mümkün!

C VİTAMİNİ’NİN GÜCÜ

C vitamini ve özellikle de limon lekelerin düşmanı. Limon kabuklarını rendeleyip sonrasında püre haline getirerek cildinize uygulayın. Bu maskeyi uygulayacağınız zaman ardından güneşe çıkmamaya özen gösterin.

Zira bazı şeyler kötüye gidebilir. Leke oluşumunu daha kaçınılmaz hale getirebilirsiniz.

DAHA YOĞUN LEKELER İÇİN

İlerleyen yaş ve güneşe mağruz kalınan süreyle birlikte cildinizdeki inatçı lekeler daha koyu renklere bürünebilir  ve bu durum süreci daha da zorlaştırabilir. Eğer koyu kahve lekelere sahipseniz aşağıdaki formül tam da size göre.

  • 1 çay kaşığı karbonat
  • 3-4 damla limon
  • 1 çay kaşığı zeytinyağı
  • 1 yemek kaşığı yoğurt

GÜL GÜZELLİĞİ

Gül suyu, limon suyu ve bal ile hazırlayacağınız karışım sadece lekelere karşı savaşmakla kalmıyor gün boyu besleyici bakım ile de cildinizin ihtiyaçlarına cevap veriyor.

KOMPLEKS VE PROFESYONEL BAKIM

Yukarıda sıraladığımız maskeler,alternatif tıbbın uzantısı. Günlük bakım ritüelinize uygulayacağınız bu maskelerin etkisini arttırmak ve daha verimli sonuçlara ulaşmak için profesyonel destek şart.

Sinoz Leke Kremi bu ihtiyacı cevaplayacak mucizevi çözüm! Lekelere karşı gücünü c vitamininden alan Sinoz Leke Kremi sadece var olan lekelerin giderilmesini ve cilt tonunu eşitlemekle kalmıyor.

Dış faktörlere ve özelliklede güneşe karşı cildinize tüm gün bakım desteği sağlıyor ve cildi tam anlamıyla  koruma altına alarak lekelerin oluşumuna bariyer örüyor.