YAZA VE GÜNEŞE ELVEDA! | YAZ LEKELERİ

1
224
yaz lekeleri
yaz lekeleri

Güneş lekeleri güneşin içimizi ısıttığı günler sonunda geldi! Güneşin etkisinin artması ile birlikte cildimizin nem ve su dengesini korumamızın öneminin de arttığını artık herkes biliyor ve ona göre davranıyor.

Bu günlerde cildin en büyük ihtiyacı su! Sıcak hava ile birlikte vücudun ve cildin verdiği tepkilerde değişiyor. Yaz boyunca daha az makyaja yönelmekte de fayda var. Cilt ne kadar hava alırsa o kadar iyi durumda olacaktır. 

Bir diğer ihtiyacı ise güneş kremi! Güneş kremlerinin de artık tek görevi güneşten korumak değil. Çeşitlendiler. Fondöten ile birleşeni, cilt tipine göre değişen güneş kremleri ile hayatımız daha da kolaylaşıyor.

Güneş lekeleri ile başı dertte olan, özellikle yüz bölgesi lekeye uygun olan ciltler için ise bu seçeneklerden en kritiği ise kullanılan güneş kreminin lekeye karşı da koruma sağlaması.

Ciltte oluşabilecek güneş lekelerini engellemek ve cildimizi güneşin zararlı ışınlarından korumak amacıyla cildimize eşit miktarda yedirerek uygulayacağımız Sinoz Leke Karşıtı Güneş Koruyucu Krem SPF 50+ kremi bu yaz çantanızdan eksik etmeyin! Tatil planları yapılırken ürünün stoklarının çok çabuk tükendiğini unutmayın! 🙂