YAZ GÜNLERİNDE SAÇ BAKIMI

1
72

Güneşin cildimiz için olan sayısız faydaları saçlarımız içinde aynı etkiye sahip olsa da yaz sonunda bakımsız ve güçsüz düşen bir görünümle karşı karşıyayız. 

Bir hayli, tatillerde güneşle olan temasımız artış gösterir. Bu durum saçlarımızın kurumasına, cansızlaşmasına ve şekil alamaz hale bürünmesine sebep olur. Hele birde tatildeysek ve havuz ya da kumsal keyfi zamanıysa saçlarımız için durum daha da içler acısı hale gelir. Tuzlu su ve klorun yıpratıcı etkisiyle karşı karşıya kalan saçlarımız yıpranmaya yüz tutar.

Yazın iki ana faktörü su ve güneşin yıpratıcı etkisini en aza indirmek için doğru saç bakımı yollarını izlemek şart.

Bunun için öncelikle güneşlenme ve suyla temas sürelerini kontrol altına almak şart. Duş bile bu kontrole dahil. Çünkü bakımlı bir cilt için nem dengesi ne kadar önem taşıyorsa saç içinde aynı durum söz konusu. 

Farklı cilt tiplerine yönelik geliştirdiği ürün yelpazeleri ile dikkatleri üzerine çeken Sinoz’un son hamlesi yazın büyük problem olan saçlarımız için. Sıradan şampuanların aksine sadece saçlarınızı kirden arındırmayıp bakım sağlayan Sinoz Saç Bakım Şampuanı serisi ile tanışın deriz.

Tüm saç tiplerine yönelik Sinoz Saç Bakım Şampuanı, bitkisel içeriğinden aldığı güç ile dökülmeleri engellerken saç köklerini güçleştirerek yeni saç üretimin, destekliyor. İçeriğindeki çinko sayesinde kepek problemlerini de yok ediyor.

1 YORUM