Yaşlı Görünmek Kaderiniz Değil

Yer çekimi, mimikler, az su içmek, dengesiz beslenme, güneş, hava kirliliği, sigara, aşırı alkol tüketimi, yanlış kozmetikler, stres, hareketsiz yaşam, sık kilo alıp verme, yanlış tedavi yöntemleri gibi faktörlerle ve yeni geride bıraktığımız kış mevsiminin soğuğu cildimizi olması gerekenden daha yaşlı gösterir ve kırışıklıklar oluşur.

Vücudumuzda doğal olarak üretilen ancak hormonal değişiklikler, şeker, sigara gibi etkenler nedeniyle yaşlanmaya bağlı olarak azalan kolajen de vücudun her yerinde elastikiyet kaybına neden olarak yaşlılığın başlıca nedenleri arasında sayılır. Bu noktada cildimizin kaybettiği nemi ve kolajeni bedenimize geri kazandıracak anti aging ürünleri tercih etmemiz oldukça önemlidir.

Biz de sizler için piyasada kabul gören, etkili ve en çok tercih edilen 4 ürünü inceledik…

Loreal Revitalift Laser X3 Gece Kremi

Ciltteki kırışıklık ve sarkmalara gözle görülür şekilde etki ederek kaş altı ve alın çizgilerine karşı savaştığını belirten Loreal Revitalift gece kremi, cilt onarımı için oldukça önemli bir saat aralığı kabul edilen gece boyunca cildinizdeki doku düzensizliklerine karşı bir savunma sağladığını söylüyor. Aşağıdan yukarıya uygulamalarda, içeriğinde bulunan aktif bileşenler sayesinde yüz hatlarınızı belirginleştirdiğini vaat eden ürünün fiyatı 55 TL.

Lancome Primordial Skin Recharge Bakım Kremi

Tanıtımında yaşlanmanın ilk belirtilerine karşı savaştığını ve içeriğiyle cildin kırışmasını geciktirdiğini söyleyen Lancome’un bakım kremi, SPF 15 sayesinde cildinizi güneşin zararlı etkilerine karşı koruyarak, hızlı pürüzsüzlük vaadinde bulunuyor. Kullanıma başladığınızın üçüncü gününden itibaren daha temiz bir cilde kavuşturduğunu belirten krem günlük kullanıma uygun.

Avene Eluage Krem

Ciltteki derin kırışıklıklara etki etmesini belirtmesi ve tüm cilt tipleri için uygun olması nedeniyle tercih edilen bu krem genel olarak cildinizin pürüzsüzleşmesi ve yumuşaması için kullanılıyor. Nemlendirirken sıkılaştıran formülüyle kırışıklık belirtilerini minimuma indirmeyi vaat eden kremi cildinizi temizledikten sonra yüz ve boyun bölgesine uygulayarak kullanabilirsiniz.

Seramik Güzellik Kremi

Yapmış olduğum araştırmalar ve okuduğum yorumlardan sonra Seramic Beauty Cream fiyat/performans açısından birkaç adım öne çıkıyor. Kullanıcılar tarafından uygulama sonrası yenilenmiş ve ışıltılı bir görünüme kavuşturduğu söylenen krem içerik olarak da diğer ürünlerden ayrılan bazı önemli özelliklere sahip.

Kolajen, E vitamini, Hyalüronik Asit ve şifalı yağlar gibi en önemli yaşlanma karşıtı anti aging özellikli etken maddeler barındıran Seramic Beauty Cream; nem dengesini sağlaması, her cilt tipine uygun olması ve ciltler için zararsız maddeler içermesi açısından da fark yaratıyor.

1 YORUM