ZAMANA DUR DE!

1
50
zamana dur de
zamana dur de

Zaman ve çevresel faktörler cildin en büyük düşmanı. Bu faktörlerle karşı karşıya kalmaktan kaçınmak mümkün değil. Durum böyle olunca cildi kaderine terketmek yerine, onu güçlendirecek ekipmanlar bulmak şart.

Bu savaşı kazanmak için cildimize destek olacaklar neler dersiniz.
Sağlıklı ve iyi görünen, zamana meydan okuyan bir cildin sırrı kesinlikle sağlıklı ve düzenli bir hayatta saklı.


Sağlıklı ve düzenli bir yaşam standartı oluşturarak, kusursuz bir cilt görünümü yakalamak içinse yapmamız gereken, iyi bir uyku, spor ve egzersiz, iyi bir beslenme koşullarına bağlı.


Bu üç faktörü belirli bir periyotta düzene soktuktan sonra, ikinci adım olan daha yoğun ve profesyonel bir müdahale gerekiyor.


Her ne kadar yaşam standartlarımızı yükseltsekte metabolik değişimler ve doğal seleksiyonlar sonucu ciltte meydana gelebilecek olumsuz değişimler karşısında bizleri destekleyecek olan yardımcıların son derece güçlü ve önemli bir rolü olduğunu unutmayalım.


Vücutta bulunan ve cildin yapısal bütünlüğünü koruyan doğal değerler zaman faktörü karşısında etkisini kaybettiği için bu değerleri nominal dengede tutmak şart.


Genç, sıkı, ışıltılı ve canlı bir görünümün olmazsa olmazları arasında yer alan; pepdit, hyaluronik asit ve kolajen kaybını önleyecek ve bu değerlerin yüksek seviyelerde kalması için çalışacak olan Sinoz Yaşlılık Karşıtı Bakım Kremi, güçlü içeriği ile hayal edilen görünümü gerçeğe çeviriyor.


Quenzim Q10 ile cildin enerji ve yenilenme kaynağı olan Sinoz Yaşlılık Karşıtı Bakım Kremi, hyalüronik asit ve kollajen ile gençliği sürdürüyor. Peptit ve ve retinol takviyesi ile de cildin yapısal bütünlüğünü koruyor.


Günün seçtiğiniz bir anına ekleyeceğiniz destekçiniz Sinoz Yaşlılık Karşıtı Bakım Kremi’nin gücünü Sinoz Gündüz ve Gece Bakım Kremleri’ylede desteklemek son derece iyi bir hamle.