Yaşlanma Karşıtı Mücadelede Kolajen Mucizesi!

1
888
Yaşlanma Karşıtı Mücadelede Kolajen Mucizesi!

Diri, canlı ve dolgun bir cildin kilit noktası olan kolajen; esnek, canlı ve genç bir cildi ortaya çıkaran çok önemli bir proteindir. Kolajen üretimi ile cilt esnekliğinde ciddi bir artış gözlenir. Yaş ilerledikçe kolajen üretim oranı düşeceğinden, cilde ihtiyacı olan kolajeni dışarıdan vererek yaşlanmayı geciktirebilir, cildin daha canlı ve parlak görünmesini sağlayabilirsiniz. Cilde verilen bu kolajen takviyesi; cildinizin yerçekiminin etkisinde kalarak sarkmaya başlamasını ve zamana yenik düşerek kırışık, kuru, sertleşmiş, sarkmış mat bir hale dönüşmesini engeller.

Yaşlandıkça ciltte üretimi azalan bu önemli içerik, cildin sıkılığını kaybetmesine ve kırışıklık görünümünün artmasına sebep oluyor. Siz de cildinizi birkaç sene önceki gergin ve enerjik görünümüne geri döndürmek istiyorsanız, sizler için kolajen destekli en iyi 4 ürünü derledik.

Algenist Genius Liquid Collagen

Bitki özlü aktif kolajen molekülleri içeren formülüyle cildi aydınlatıp, dolgunluk verdiğini belirten Algenist, vegan içerikli bir ürün olarak sağlıklı güçlendirme yapması açısından öneriliyor.

Murad Rapid Collagen Infusion For Lips

Elastikiyet kaybı yaşayan ve ince çizgi görünümü artan dudak ve dudak çevresinden şikayetçi olanlar için önerilen Murad’ın bu ürünü; dikey çizgileri ve kırışıklıkları yoğun kolajenle yok edip pürüzsüz dudaklar vaat ediyor.

Dermalogica Dynamic Skin Recovery SPF 50

Ciltte hali hazırda oluşmuş zararı gideren ve gelecekte oluşacak kırışıklıklara karşı önlem alan bu krem, cildin doğal kolajen oluşumunu destekleyerek zararlı ışınlara karşı koruma isteyenler için öneriliyor.

Sinoz Mavi Anemon Çiçeği Kremi

Doğal botoks etkisi denildiğinde akla ilk gelen ürünlerden olan Sinoz Balık Kolajen, cilde nüfuz ederek bakım yaparken, pürüzsüz ve kırışıksız bir görünüm elde etmenizi sağlıyor. Hem ince hem de derin kırışıklıklara karşı mavi anemon çiçeğinden elde edilen yağlar ve E vitamini ile savaşan Sinoz Balık Kolajen, düzenli kullanıldığında pürüzsüz, ipeksi ve duru bir görünüm kazanmanıza yardımcı oluyor.

1 YORUM