CANLI GÖRÜNEN BİR CİLT İÇİN…

2
230
cilt yenileme
cilt yenileme

Şehre dönüşle birlikte cildimiz için sos çanları çalmaya başladı. Yazın güneşi, rüzgarı, sahili ve kumsalı bir hayli hoş ama geride bıraktıkları cildimiz için pekte hoş değil. Hele birde soğuyan ve rüzgarın şiddetini arttırdığı sonbahar günlerinde bu durum çok daha öteye taşınıyor.

Yazın ısınan hava kışın ise soğuyan hava karşısında kendini savunma altına almayı çalışan cildimiz bir hayli efor sarfedip güçsüz düşebilir. Bu durumun görünüme yansıyan hali ise kuruluk ve cansızlık.

Sonbaharı selamladığımız şu günlerde, cildimiz için yapabileceğimiz ilk kurtarıcı adım bol su tüketmek. Hücrelerin temel ihtiyacı su ile cilt görünümü değişirken vücut su tutarak ihtiyaç anlarında nem desteği sağlayabiliyor.

Suyun yerini başka bir sıvının tutamayacağı gerçeğini asla unutmayın. Su dışındaki tüm sıvalar; özellikle alkol, kahve ve çay varolan sıvı deposunun boşaltılarak vücutta ödem oluşmasını tetikleyerek cildimizin nem değerleri içinde tehditkar unsurlar olarak karşımıza çıkıyor.

Soğuyan havanın dışında vücudumuza temas eden her şey asılında birer yıpratıcı. En doğal olarak düşündüğümüz su bile.

Bu durum karşısında alınabilecek en akıllıca önlem; her an vücudumuzda nem desteği sağlamak. Bunun içinse ihtiyacımız olan ise yoğun nemlendirici özellikli bir losyon.

Sinoz’un genişleyen ürün gamıyla birlikte, nemsiz kalan ciltler için formülüze ettiği Sinoz Besleyici Vücut Losyonu ve Egzotik Kokulu Sinoz Besleyici & Nemlendirici Vücut Losyonları serisi ile cildine değer verenlere çözüm sunmaya devam ediyor.

Aloe vera, zeytinyağı, gül, badem, yeşil çay, yasemin ve mistik temalı gold aura ile Egzotik Kokulu Sinoz Besleyici & Nemlendirici Vücut Losyonları günün her anı imdadınıza yetişecekken, bakım ritüelinizin kurtarıcısı olacak, %5 Panthenol oranı ile Sinoz Vücut Losyonu cildiniz üzerinde onarıcı ve besleyici etkisi yoğun nemlendirme sağlayacak.

Sonuç ise, nemsizlik ve kuruluğun son bulduğu ışıltılı, sağlıklı ve elastikiyetini geri kazanmış bir cilt deneyimi…