ünlülerin guzellik sırrı

Güzelliklerini hayranlıkla izlediğimiz bir çok ünlü ismin doğal ve pratik güzellik sırlarını sizler için derledik…

Defne Samyeli: Kahveli – yoğurtlu maske

Yaşını hiç göstermeyen ve duru güzelliğiyle daima dikkat çeken Defne Samyeli, doğal yöntemleri tercih ediyor. Yüzünde oluşan şişkinliklerden kurtulmak için kahveli – yoğurtlu maske kullanan ünlü isim, oldukça başarılı olmuş görünüyor…

Seda Bakan: Gül suyu

Güzel oyuncu Seda Bakan, bakımını gül suyuna borçlu. Gül suyu sayesinde cildini setlerde yapılan ağır makyajlardan koruyan güzel oyuncu, pürüzsüz bir cilde sahip olmasında en büyük payın bu olduğunu ifade ediyor.

Burçin Terzioğlu: Yumurta akı-buz ve hamam

Başarılı oyuncu Burçin Terzioğlu, yoğun set günlerinde yüzüne yumurta akı ve ardından buz uygulayarak cildini daha canlı göstermeyi sağlıyormuş. Bunun yanında hamama da sık giden ünlü isim, özellikle kese yaptırmanın cilt için önemli olduğunu söylüyor.

Bensu Soral: Ballı – kahveli maske

Doğal güzellik sırları en çok merak edilen ünlülerden olan Bensu Soral annesinden öğrendiği, ballı, kahveli, limonlu karışımları tercih ediyor.

Serenay Sarıkaya: Doğru beslenme

Popüler ve güzel oyuncunun sırrını kendisinden dinleyelim… “Küçüklüğümden beri cildime çok iyi bakarım, annem bana öyle bir alışkanlık kazandırdı. 15 yaşımdan beri tonikle, peelingle cildimi temizlerim. Sağlıklı beslenen biriyim. Suyumu çok güzel tüketirim, gerçekten güzel şeyler yerim. Bunun cildime yansıdığını düşünüyorum.”

Fahriye Evcen: Mutluluk

Ünlü oyuncu Fahriye Evcen, “Bence mutluluk cildi güzelleştiriyor. Sizi mutlu eden şeyleri daha çok yaparsanız, daha çok içten gülerseniz bunun cildinize de yansıdığına inanıyorum. Güzel bir cilt için bol bol su içmek de önemli” diyerek güzelliğinin kaynağını ifade ediyor.

Çağla Şikel: Spor şart

Gözde manken ve oyuncu Çağla Şikel “Genelde dermatolojik ürünler kullanıyorum. Sabah ilk iş temizleme jelleri ile yüzümü yıkar, sonra tonikle silip temizlerim. C vitamini serumumu ve nemlendirici kremimi sürerim. Ayrıca spor yaparak, düzenli beslenerek, bol su içerek hem bedenimi, hem de ruhumu gmi, hem de ruhumu güzelleştiriyorum” diyor.