SİNOZ VE HAYATIMIZA GETİRDİĞİ YENİLİKLERİ

1
108

10 yıl önce, Türk Kozmetik sektörüne merhaba diyen Sinoz Dermokozmetik, bugün teknolojik alt yapısı ve arge çalışmaları ile farklı cilt tipi ve farklı cilt ihtiyaçlarına yönelik çözüm odaklı ürün alternatifleri geliştiriyor.

Anti age Sinoz Mavi Anemon Çiçeği Kremi ve tek ton cilt için çalışan Sinoz Leke Kremi ile yolculuğunu başlatan Sinoz, bugün sağlıklı, bakımlı görünmek isteyen herkesin cildine değer katıyor.

Gelin Sinoz ailesinin son dönem hamlelerini yakından inceleyelim.

Markanın son gözdesi; gündüz ve gece kesintisiz bakım sağlayan anti aga serisi. Sinoz Gündüz Bakım Kremi, Sinoz Gece Bakım Kremi ve Sinoz Yaşlılık Karşıtı Bakım Kremi’nin içeriklerindeki kolajen, retinol, peptit ve hyalüronik asit ile gençliğinize geri dönmek oldukça kolay.

Sinoz’un cilt arındırma için geliştirdiği ürün serisinde ise; içeriğinde alkol bulunmayan, Sinoz Tonik, Sinoz Micellar Su ve Sinoz Peeling ile karşı karşıyayız. Cildi, kurutmadan ve yıpratmadan kirlilik ve makyaj kalıntılarından arındıran bu seri nemlilik hissiyatıyla birlikte temel bakımı eksik etmiyor.

Sinoz, mucizevi leke kremi ile var olan lekelere karşı savaş verirken, yeni lekelerin oluşumunu engellemek için geliştirdiği Sinoz Leke Karşıtı Güneş Kremi ile dikkatleri üzerine çekti. Ayrıca güneş serisi içerisinde yaz ayları kabusa dönüşen yağlı ciltleri de unutmayarak Sinoz Yağlı Ciltler için Güneş Kremi’ni geliştirdi. Bronzluk tutkunları içinse 15 spf destekli Sinoz Bronzlaştırıcı Güneş Yağı muhteşem sonuçlar veriyor.

Temelde,sağlıklı bir cildin vazgeçilmezinin nemlilik olduğuna inanan Sinoz, Sinoz Besleyici Vücut Losyonu, Sinoz Yoğun Nemlendiricili El ve Ayak Bakım Kremleri ile cildi besleyerek sağladığı yoğun nem desteği ile sağlıklı ve iyi görünen bir cildin habercisi.

1 YORUM