YÜKSELEN KOZMETİK DEVİ: SİNOZ!

0
28
sinoz kozmetik
sinoz kozmetik

10 yılı aşkın süredir dermokozmetik alanında faaliyet gösteren Sinoz Kozmetik, tüketicileriyle her an interaktif iletişim kuruyor.

Onların ihtiyaçlarına cevap vermek üzere kesintisiz çalışan marka yeni trendleride yakından takip ediyor.

Arge ekibiyle sürekli yeni ürün geliştirme çabasında olan marka, ciltte meydana gelebilecek ve kişiye kendini kötü hissettirebilecek konulara yöneliyor.

Farklı cilt tiplerine ve farklı cilt problemlerine çözüm sunma çabasının sonunda; Sinoz’un bir hayli geniş ürün portföyü ile karşı karşıyayız.

En çok yaşanan cilt problemlerinden olan cilt lekelerine yönelik, leke kremi ile yolculuğuna başlayan Sinoz’un uzmanlık alanı lekeler.

Sinoz Leke Kremi’ne ek olarak; leke önleyici güneş kremleri, yeni geliştirilen C vitamini serumu serinin kült parçalarından.

Temizleyici Seri’de yer alan Sinoz arındırıcı kil maskesi Peeling, tonik ve micellar su etkili cilt detoksu için çözüm sunuyor.

 Yaşla birlikte gelen, kırışıklıklar içinse Sinoz’un Anti-age serisi ile tanışmalısınız.

Gece ve Gündüz bakım kremi, yaşlılık karşıtı bakım kremi, ve altın parçacıklı serum bu serinin yıldızları.

Bu seriyi güçlü kılansa gençlik iksiri niteliğindeki; hyalüronik asit, peptit, kolajen ve retinol bileşenleri.

Tüm bu profesyonel serilerin yanı sıra, günlük bakım serileri, spa ruhu sunan aromaterapik seriler ve aksesuarlar ile life style deneyimler sunan Sinoz, hayatınızın her anına keyif katmaya geliyor