Cilt Arındırıcı, Ölü Deri ve Batık Giderici Vücut Peelingi

0
13
Sinoz vücüt peelingi
Sinoz vücüt peelingi

Duş sonrası hem cildinize hoş koku bırakacak hem de ölü derileri ve batıkları giderecek bir vücüt peelingi olduğunu sizlerle paylaşmak istedik. %100 yerli kozmetik ürünleri üreten Sinoz Kozmetik Gold Aura kokulu vücüt peelingini geliştirdi ve tüm pazaryerlerinde rakiplerine göre satış rekorları kırmaya devam ediyor.

15 Yıllık tecrübesi ile her geçen sene gelişen ar-ge ekibinin araştırmaları sonucu ölü derileri arındırması ve günün yorgunluğunu atmaya yardımcı olması için geliştirilen vücut peelingi, içeriğinde çay ağacı yağı, hindistan cevizi ve salatalık çekirdeği yağları ile deniz tuzunu birleştirdi tamamen doğal içerik sağlanmış oldu.

Kavanoz içerisinde sunulan peeling daha kapağı açılır açılmaz mistik gold aura kokusu ile sizleri karşılayacaktır. Kullanmadan önce dibe çöken yağlardın tuz ile birleşmesi için içeriği karıştırmanız önerilmektedir.

Duş sonrası veya ağda sonrası batıklardan, ölü derilerden arınmak için harika bir ürün olmuş diyebiliriz. Konsantre olduğu için az miktarda kullanımda dahi en yüksek verimi almanız mümkün. İçeriğinde bulunan bir diğer doğal aktif ise E vitaminidir. Bu sayede cildi arındırırken etkili bir koruma kalkanı oluşturmaktadır.