CİLDİNİZİ ALTIN DEĞERİNDE

1
382
dermier serum
dermier serum

Yüzyıllardır değerini her geçen gün daha da arttıran altın, kozmetik sektörü ve cilt bakımında da değerli bir yere sahip. Kozmetik trendlerinin değişen dinamizminde altın, kendini en tepede konumlandırmış durumda. Hatta trendlere yön verecek gibi. Çünkü son dönemde altın maskeler ve altın parçacıklı serumlar, kremler yakın mercek altında.

Bir aksesurdan öte cildin önemli bir dostu son günlerde altın. Cilde uygulanmasıyla birlikte cilt altı dokusunda yapılandırma işlemlerini başlatan altın kısa sürede ışıltılı bir cilt oluşumu sağlıyor.

Yeniden Doğuş !

Altın parçacıklarının en önemli özelliği;  yeniden yapılandırma ve hücre yenileme.

Sinoz 24K Gold Anti-Aging Beauty Serum içeriğindeki 24 ayar altın parçaları ile mucizevi bir gençlik iksiri. Bu iksirin etkilerinden bahsetmek gerekirse. Sinoz’un altın parçaçıkları ciltte reform yaratıyor.

Cildin yenilenme sürecini hızlandıran Sinpz Serum, yoğun nem desteği ile cildin ihtiyacı olan bakımı sağlayarak ince kırışıklıkların açılmasını sağlıyor.  Kolajen desteği ile yenilenirken sıkılaşma hissinin keyfini sürün. Sinoz 24K Gold Anti-Aging Beauty Serum adeta gençliğe selam veriyor.

Sinoz en yeni ürünleri altın sabun ve altın göz çevresi serumu tıklayarak deneyimleyebilirsiniz

1 YORUM