Şekersiz 21 Gün Diyeti & 21 Gün Leke Kremi

2
359
leke kremi
leke kremi

Başlık dikkatinizi çekti ve içeriği okumaya başladığınız. İkisinin arasındaki bağı merak ediyor musunuz?

Hepimiz durup dürüstçe bir düşünelim, “Şekersiz 21 gün” sürekli duyduğumuz, başlayamadığımız, başladığımızda bıraktığımız bir süreç. Leke kremini düzenli kullanmakta tıpkı şekeri bırakmak kadar bizi zorlayıcı bir süreç. Bu alışkanlığı edinemediğimiz için geri dönüşlerini de göremiyor ve leke kreminin faydasını tam olarak hissedemiyoruz.

Hadi şimdi hem yenilenen bir beden hem de yenilenen bir cilt için 21 gün boyunca hem şekeri bırakalım hem de her akşam leke kremini sürelim!

İşlenmiş şeker ve paketli gıdalara hayır demekte zorlanıyorsan, kremi düzenli bir şekilde kullanamıyor ve lekelerinden kurtulmak istiyorsan bakış açını ve alışkanlıklarını değiştirecek bir deneyim olan “Şekersiz 21 Gün” ve “21 Gün Leke Kremi” başlıyor!

Şekersiz 21 Gün’de…

Yapay şeker içeren her türlü paketli ürün ve besin tüketmek yok.

Kutu meyve suları, asitli içecekler, alkol tüketmek yok.

Beyaz ekmek ve beyaz un ile yapılan yiyecekler yasak.

Tam tahıllı ekmek yiyebilirsiniz.

Taze meyve, kuru meyve ve doğal bal porsiyon kontrolü ile beraber yenebilir.

Sebze ağırlıklı beslenebilir, et/tavuk gibi protein içeren besinler yenebilir.

Her gün 2,5 litre su tüketilmelidir.

Sporu hayatına dahil et. Spor salonuna yazılman gerekmiyor, açık havada tempolu yürüyüşlerini yapabilirsin. Şekerden uzaklaştığın bu 21 gün boyunca, her akşam Biolog Leke Kremi ni sürebilir, kendinde başlattığın bu değişime cildini de dahil edebilirsin. Farkı gördüğünde, bu alışkanlığını hayatına daha kolay dahil edebildiğini ve güzel geri dönüşleri alacağını göreceksin. Hadi başlayalım! 😊

2 YORUMLAR