SAÇLARINIZDA REFORM DÖNEMİ BAŞLIYOR !

0
58

Özel bitkisel formülü ile dikkat çeken Sinoz Bakım Şampuanı, saç deriniz ve saçlarınız üzerinde onarıcı bakım sağlarken daha hacimli ve ışıltılı bir görünümün de anahtar parçası.

Çinko Protein desteği ile birçok faktörün oluşumana sebep olduğu kepeklere karşı gard alan Sinoz Bakım şampuanı melisa,papatya ve sarımsak özütleriyle daha güçlü saçların habercisi.

Ürün Özellikleri Kısmı

DÖKÜLME KARŞITI :  Sinoz Saç Bakım Şampuanı  özel bitkisel formülü ile saç dökülmelerine engel. İçeriğindeki ısırgan ve sarımsak özleri ile saç diplerinizi güçlendirin.

YENİDEN YAPILANDIRMA:  At kestanesi ekstratları ve papatya özütlerinden gelen onarıcı bakım etkisini hissedeceksiniz. Saçlarınız yeniden güçlenmeye hazır!

KEPEK OLUŞUMUNA SON: Çinko Protein desteği ile saç deriniz beslenirken kabusa dönüşen kepek problemleri son bulacak.

IŞILTILI VE DOLGUN GÖRÜNÜM: Saçlarınıza hakkettiği bakımı sağlarken melisa özlerinin sağladığı yenilenme ile daha hacimli ve ışıltılı bir görünüme kavuşacaksınız.

Çevresel faktörler, stres, mevsim değişimleri, yanlış ürün kullanımları ve daha fazlası… Tüm bu faktörlerin birleştiği ortak nokta: güçsüz ve bakımsız saçlar.

Sinoz Bakım Şampuanı ile bu durumu tersine çevirmek mümkün. Bitkisel içeriklerden oluşan Sinoz Saç Bakım Şampuanı tipik saç problemleri için özenle seçilmiş bitkisel formülü ile çözüm sunuyor.

At kestanesi ile saç diplerinizi çevresel kirlilikten derinlemesine arındırırken sarımsak ve ısırgan özlerinin onarıcı, güçlendirici etkisine tanık olacaksınız.

Sinoz Saç Bakım Şampuanı ile kepeklerin ve dökülmelerin son bulduğu, ışıltılı, hacimli ve daha güçlü saçlar hayal değil !