MEVSİMSİZ SAÇ BAKIMI

0
78
saç bakım
saç bakım

Saç bakımı; mevsimizi olmaksızın, bakım günlüğümüzün en yoğun mesailerinden biridir. Yazın güneş ve su sebebiyle yıpranan saçlarımız kışın ise soğuk havanın tehditi altında.


Kışın yaşanan en kritik saç problemlerinin arasında; cansızlık, saç tellerinde incelme ve yağlanma problemleri yer alıyor.


Sürekli değişen hava unsuru sebebiyle yağlanan saçlar için etkili bakım önerisi, doğru temizlik ve doğru ürün kullanımında gizli.


Sinoz Kozmetik’in yakın bir zaman önce geliştirdiği saç bakım ailesinde yer alan yağlı saçlar için şampuanın içeriğindeki sarmaşık ve papatya özleri ile saç derisinden saç uçlarına kadar etkili temizlik sağlayarak, yağlardan arınmanızı ve saçlarınızın dengeli bir matlık kazanmasını sağlar.


Bakımsız kalarak, çevresel faktörlerinde yıpratıcı etkisine maruz kalan saçların kaçınılmaz sonu; incelme. Saç tellerinde meydana gelen bu durum son derece bakımsız ve hacimsiz bir görünümün de habercisi.


Bu durumu tersine çevirmek içinse Sinoz’un ince telli saçlar için geliştirdiği “hacim” şampuanı gerçek bir kurtarıcı. 3’lü protein kompleksi; buğday, soya ve yulaf proteinleri ile saç derisini besleyerek daha bakımlı ve güçlü saçlara yatırım yapan Sinoz Şampuan; hacimli, ışıltılı ve canlı saçların habercisi.


Farklı saç tiplerinin özellikleri göz önüne alınarak formülüze edilen Sinoz Saç Bakım Şampuanı ailesinde yer alan ürünler ile sizde kendi saç yapınıza uygun ürünü seçerek saç bakım mesainizi bir hayli kolaylaştırabilirsiniz.