Doğal, Çabasız Etkileyici Saçlar

2
142
saç bakım
saç bakım

Saçınızı sürekli düz fönlü görmekten sıkıldınız mı? Ya da her gün o maşayı kullanmak zorunda mısınız?

Alışkanlıklarımız saç konusunda çok tutarlı olmamızı ve bazen standardı bozmamamızı sağlıyor. Oysaki belli günler ve durumlara göre saçlarımızı şekillendirebilir, az çaba ile harika sonuçlara ulaşabiliriz.

Klasik ve Keskin

Hafta sonu işlerini bitirdin ve akşam bir şeyler içmeye çıkacaksın. Kurtarıcın güzel ve şık bir at kuyruğu yapmak olabilir.

Nasıl Yapılır?

Saçların nemliyken, diplerinden uçlarına kadar hacim veren bir sprey sık. Saçlarını ortadan ayır, saçını kurut ve pürüzsüzlük için saçını düzleştir. Ensenden bir at kuyruğu yap. Parmak uçlarına saç spreyi sık ve uçuşan saçlarını hafif dokunuşlarla sabitle. Minik bir dokunuş ise takacağın tokada saklı. Deri bir tokayı takabilir, bir anda saçına hem çabasız hem de şık bir görüntü verebilirsin.

Kız kıza Kahvaltı

Kahvaltının en keyiflisini kız arkadaşların ile yaptıkların olarak görüyorsan biraz romantik ve doğal olabilirsin.

Nasıl Yapılır?

Yıkadıktan sonra saçlarını ortadan ayır, diplere gelmeyecek şekilde saçlarına deniz tuzu spreyi sık.

Ardından saçlarını avcuna alarak ortalarından uçlara doğru hacim ver. Saçlarını doğal olarak kurumaya bırak.

Bu şekilde ufak ve birkaç dokunuş ile saçlarını doğal ve değişik şekillerde yapabilirsin. Yarım topuzlar, dağınık tepede toplanmış ev topuzu beklemediğin kadar etkileyici aslında! 😊

Tüm bu modellerin güzel olması için ise saçlarının bakımlı ve temiz olmasına özen göstermelisin.

Bitki özleri içeren Sinoz Saç Bakım Şampuanını kullanmaya başlayarak dolgun, güçlü ve ışıltılı saçlara sahip olabilirsin.

Sinoz’un en yeni ürünleri altın sabun ve altın göz çevresi serum ile cildinize değer katın ürünleri incelemek için www.sinoz.com.tr adresine uğrayınız