kış için kaş modası
kış için kaş modası

Son dönemlerin çok sevilen trendlerinden biri olan natürel kaşlar gün geçtikçe daha çok tercih ediliyor. En büyük favorilerden birine dönüşen ve ünlü ünsüz bir çok kadının tercih ettiği bu kaş modeline nasıl kavuşacağınız hakkında hazırladığımız bu yazı aklınızdaki tüm soru işaretlerine cevap olacak….

Tüm kadınlar elbette dolgun ve kalın kaşlara sahip değil… Fazla alınmış, ince kaşlara sahipseniz, kaş kalemleri ya da farları ile kaşlarınızın arasındaki boşlukları kolay bir şekilde doldurup, natürel bir görünüme sahip olabilirsiniz. Yüz hatlarımızı daha da belirginleştiren ve bakışlarımızı vurgulayan kaşlarımıza yanlış şekil verdiğimizde yüzümüzün ifadesi tamamen değişir. Dolayısıyla kaşlarınızı olabildiğince uzun süre almadan uzatmaya çalışın.

Bir süre sonra eskiye göre daha dolgun bir görünüme kavuşan kaşarınızı kaş tarağı ile çıkış yönüne doğru tarayın. Sonrasında aynaya bakarak, hangi kısımların alınmaya ihtiyacı olduğunu tespit edin. Üst ve kaşlarınızın iç kısımlarından çok fazla almamaya dikkat edin.Bunun yanında en önemli detaylardan biri de kaş kalemi…

Kaş renginizle uyumlu kaş kaleminizle, kaşlarınızı kolaylıkla belirgin bir hale getirebilirsiniz. Kaş kaleminizin saçlarınızla değil, kaşlarınızla aynı tonda olması gerekmektedir. Ancak renkten emin olamıyorsanız, küllü ve soğuk alt tonu olan renkleri tercih edebilirsiniz. Aynı işlemi Kaş farları ile de yapabilirsiniz. Burada ince ve kesik uçlu bir kaş fırçası yardımı ile kaşlarınızdaki boşlukları doldurabilirsiniz. Eğer kaşlarınızın bitiş kısmı size oldukça kısa görünüyorsa, bitiş kısmından, çok hafifçe, dışarıya doğru kaleminizle birkaç çizgi daha oluşturabilirsiniz. Devamında, rengin koyu olduğunu düşünürseniz, minik uçlu bir makyaj fırçası ile hafifçe kalemi dağıtabilirsiniz.

Peki ince kaşlarınızı daha hızlı ve etkili bir şekilde uzatarak dolgunlaştırmaya ne dersiniz? Sinoz Kaş ve Kirpik Serumu, öncelikle yenilenen fırçası ve iki katına çıkan hacmi ile bakımlı olmayı seven kadınların beğenisini kazanıyor. Her gün basitçe uygulanan serum sayesinde uzunluğunu ve dolgunluğunu kaybeden kaş ve kirpikleri etkileyici bir görünüme kavuşuyor. İçeriğindeki atkestanesi ekstresi, F ve B7 vitaminleri sayesinde kısa kirpikleri uzatırken cılız olanları güçlendirip gürleştiren Sinoz Kaş ve Kirpik Serumu’nu şiddetle tavsiye ediyoruz…