Makyaj ve Gece Bakımı!

4
86

Gün içerisinde makyaj yapmak için hepimizin kendine göre bir sebebi var. İtiraf edelim makyajın neticesinde etrafımıza güzel göründüğümüz gibi kendimize de özgüven yüklemesi yapıyoruz. Ancak yapılan makyajın gerektiği gibi temizlenmesi yapılmazsa bir süre sonra cildimiz de istemediğimiz sonuçların oluşmasına, sivilcelerin çıkmasına neden olacaktır. Güzelliğimize güzellik katan makyajın bize kötü oyunlar oynamasını hiçbirimiz istemeyiz. Gece yatmadan önce cildini temizlediğinden ve  gece cilt bakımını önemle yaptığından emin ol.

Cilt bakımının gece yapılmasının bir diğer önemli noktasıysa kan dolaşımının cilt bölgemizde gece daha hızlı çalışmasından dolayıdır. Saat 23.00 ile gece saatleri 04:00 saatleri arasında tam anlamıyla yenileme süreci tamamlanmış oluyor. O nedenle bu saatler arasında yüzümüzün ve cildimizin temiz olması önemlidir.

Peeling Yaparak Cildinizi Temizleyin!

Peeling yaparak yüzünüzde ve cildinizde bulunan ölü olarak kabul edilen hücrelerin tamamen ortadan kalkmasını sağlayın. Peeling sadece ölü hücreleri temizlemeyecek aynı zamanda cildimizde bulunan toksik maddeleri de etkisiz hale getirecektir.

Nemlendiriyi Unutma!

Nemlendirici kremler içerdiği antioksidan ve vitaminlerle cilde gereken desteği sağlar. Doğru bir nemlendirici seçmek ve uzun süre kullanmak, cildin üründen maksimum fayda almasına yardım eder. Hızlı sonuç almak ve cildimizin pürüzsüzlüğünü ve parlaklığını artırmak için Sinoz’un yeni ürünlerinden olan Sinoz Hyalünorik Asit Besleyici Gece Kremi ile etkisini kısa zamanda hissedeceğin bir deneyime hazır ol!

4 YORUMLAR

  1. […] Makyajınızın iyice temizlendiğinden emin olduktan sonra uyumadan hemen önce kirpik ve kaş diplerine örneğin bir kulak temizleme çubuğu yardımıyla vazelin sürebilirsiniz. İçerisinde yoğun miktarda bulunan E vitamini kıl kökleri için fazlasıyla besleyicidir. Bunun yanında Hint yağı da yıllardır bilinen badem yağına göre iki kat daha hızlı sonuç verir. […]