LEKESİZ BİR YAZ

0
21
lekesiz bir yaz
lekesiz bir yaz

Her geçen gün ısınan havayla birlikte cildimiz tehdit altında. Nem değerlerini kaybetmenin ve kırışıklık oluşumuna sebep olan sıcakların, cildimize bir diğer hasarı ise lekeler. Üstelik telafisi nerede olmayan bir hasardan bahsediyoru sizlere….

Cilt lekelenmelerini tetikleyen ve inatçı hale getiren güneş, cilt altına işleyerek pigment dengesini alt üst ederek lekesiz ve pürüzsüz bir cilt görünümünün önüne geçiyor.

Bu etkiyi en aza indirmek ve ve cildinizi kontrol altına almak için doğru ürünleri bulup bakım ritüelinizin vazgeçilmesi haline getirmek şart.

Dermokozmetik sektörünün öncü firmalarından Sinoz Kozmetik, lekelerle olan mücadelenin daha kısa sürede kazanılması için, amiral gemisi olan ürün Sinoz Leke Kremi’nin içeriğini daha da güçlendirdi.

C vitaminin, cilt lekeleri ve ten rengi eşitsizlikleri üzerindeki etkilerine yönelen Sinoz Kozmetik, Tüketici Kalite Ödüllü Sinoz Leke Kremi’ne %3 C vitamini takviyesi yaptı.

Yoğun ve derin lekeler üzerinde daha hızlı etki yaratacak bu formül ile, tek ton ve eşitlenmiş görünüme kavuşmak daha kolay ve hızlı olacak.

Sinoz Leke Kremi, içeriğindeki aktif maddelerle lekelerinoluşumuna meydan okurken varolan lekeleri yok etmek üzere çalışıyor. Lekelenmelerin sebep olduğu cilt tonu eşitsizliklerini dengeleyen ve tek ton cilt deneyimi sunan Sinoz Leke Kremi, pentavitin desteği ile gün boyu cildinize yoğun nem desteği sağlıyor.

Tüm bunları deneyimleyerek cildinize değer vermek için tek yapmanız gereken mevsim ve zaman dinlemeksizin Sinoz Leke Kremini günde iki defa düzenli olarak kullanmak.