LEKESİZ BİR KIŞ İÇİN

1
50
lekesız kış ayları
lekesız kış ayları

Bildiğiniz üzere kışın baş belası lekeler. Neden mi ? yoğun güneş ışınları leke oluşumunu tetiklerken bir yandan sıcak sebebiyle makyaj ve kapatıcılardan uzaklaşmak var olan lekelerinde gün yüzüne çıkmasına sebep oluyor. Makyaj ve kapatıcıların sadece anı kurtarması da esas gerçeği değiştirmiyor.

Kusursuz bir kışa merhaba demek, fresh bir görünüm yakalamak için neler yapmak gerekli?

Birçok faktörle gün yüzüne çıkabilen cilt lekeleri,cilt üzerinde oluşturdukları renk eşitsizlikleri ile oldukça sinir bozucu. Özellikle kış aylarında beliren bu lekelerle KIŞ döneminde mücadele etmek daha efektif sonuçlar veriyor.

KIŞA İYİ BİR BAŞLANGIÇ İÇİN KIŞ DETOKSU ŞART !

Makyaj Malzemelerinden kaçınarak cilt detoksunuza başlangıç verebilirsiniz.Soğuk havayı fırsat bilip daha yoğun makyaj trendlerine yönelmek en büyük motivasyonumuz gibi dursada bize zararı oldukça kalıcı lekeler.

Sinoz Leke Kremi, kışın cilt detoksunda en büyük destekçin! İçeriğindeki aktif bileşenler sayesinde lekeler ile mücadele ederek tek ton cilt deneyimi vaad eden Sinoz Leke Kremi; bitkisel içeriğiyle cildin ihtiyacı olan bakımı da tam anlamıyla sağlıyor.

Yoğun nemlendirici özelliğiyle de dikkatleri üzerine çeken Sinoz Leke Kremi makyaj öncesinde de baz olarak kullanılabilir ve bu sayede makyaj malzemelerinin sebep olduğu leke oluşumlarına veda edebilirsiniz.

1 YORUM