LEKELERE VEDA

0
38
cilt lekeleri nasıl geçer
cilt lekeleri nasıl geçer

Cilt lekelerinin oluşum sebepleri en az lekelerin kendileri kadar belirgin aslında. Hepsinin ardında yatan tek sebep ise ihmaller…


Lekesiz ve tek ton bir cilt için yapılması gerekenlerde bir o kadar belirli.İşte lekesiz bir görünümün kilit noktaları sizinle.

Güneşle olan temas süresini azaltmak Güneşe karşı koruyucu önlemler almak Doğru cilt bakım ürünlerini tercih etmek Doğru cilt bakım operasyonları gerçekleştirmek Derinlemesine ve etkili cilt temizliği sağlamak Olabildiğince az makyaj yapmak.


Yukarıda sıraladığımız tüm faktörler ya da bazıları mağduriyet listenizde yer alabilir. Hatta belkide çoktan bu faktörlerin sebep olduğu lekelenmeler ile karşı karşıya kalmış olabilirsiniz. 


Lekelerle mücadele edebilmeniz için son derece güçlü bir yardımcı ile karşınızdayız. Sinoz Leke Kremi, var olan lekelerinizle mücadele ederken yenilerinin oluşmasınıda engelliyor. 


Günde iki kez düzenli kullanımda, nemlilik gibi günlük bakım ihtiyaçlarınıda karşılayan Sinoz Leke Kremi, lekelerin yok olma süresini hızlandırıyor. 


Tek tonda bir görünümü destekleyen, homojenize bir görünüm sunan, ışıltılı ve pürüzsüz cilt deneyimi için leke kremi gücünü c vitamini ve meyan kökü özlerinden alıyor.

Bu özlerin yaratmış olduğu antioksidan etki ile cildin yenilenme sürecinide destekleyen krem, adeta tek başına dev kadro!


Eğer sizde, tek bir kremle günlük bakım ihtiyaçlarınızı karşılamak, lekelerinize meydan okumak ve yenilenmek istiyorsanız, bu mucizevi krem için hemen www.sinoz.com.tr’yi tıklayın.