lekelere meydan okuyun

Güneşin zararlı ışınları, gebelikten kaynaklanan hormonal değişimler, doğuştan veya çocuklukta oluşan lekeler, kurtulmak için yoğun çaba gösterilen cilt sorunlarının başında geliyor. Güneş lekesi bunlardan sadece birisi…

Cilde rengini veren melanin pigmentleri cildin bir bölgesinde biriktiğinde o bölgede cildin doğal renginden daha koyu lekeler oluşuyor. Bu lekeler genelde yüz, boyun, dekolte bölgesi ve ellerde sık görülmekle birlikte, yaz aylarında güneşe maruz kalan tüm vücut bölümlerinde de etkili olabiliyor. Bu noktada birçok doğal çözümler bulunsa da leke kremleri en etkili çözümü sunuyor. Leke giderici kremlerin çoğu renk hücresinde renk maddesi yapımını engelleyerek etkili olan bu kremler renk hücresinin çalışmasını engelleyerek lekenin açılmasını sağlıyor. Piyasada birçok ürün bulunsa da Biolog onların arasında önemli bir yer tutuyor.

Biolog Leke Kremi; içeriğindeki papatya özü, jojoba yağı, kayısı çekirdeği yağı, meyan kökü, buğday yağı ve vitaminler sayesinde ciltteki lekelere ve ton farklılıklarına meydan okuyor. Doğal yöntemlerle zaman kaybetmemek ve kesin çözüm elde etmek isteyenlerin ilk tercihi olabilir. İçeriğindeki aynı sefa, papatya ve meyan kökü bitkileri ekstraktı sayesinde lekelere karşı kısa sürede etkili bir çözüm sunarak cilt renginin doğal haline dönmesini sağlayan Biolog Leke Kremi, tercih edilmesi gereken ürünler arasında önemli bir yere sahip.

İlave olarak SPF 15 koruma faktörü sayesinde güneşin zararlı UV ışınlarına karşı cildi daha güçlü koruyan ve ciltte yeni güneş lekeleri oluşumunu önlemeye yardımcı olan Biolog ile yaz tatiliniz daha da keyifli hale gelebilir. Sabah ve akşam düzenli olarak ince bir tabaka halinde sürüldüğünde ciltte zamanla oluşmuş lekelerden yazın oluşmuş güneş çillerine, sivilcelerden siyah noktalara kadar ciltte oluşan renk tonu farklılıklarını gidermeye yardımcı olan Biolog Leke Kremi’ne www.biolog.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

2 YORUMLAR