beyazlatıcı

Kadınların en çok dert yandığı cilt sorunlarının başında bölgesel kararmalar ve yoğun çabalara rağmen bir türlü giderilemeyen leke geliyor. Tatil sezonunun gelmesiyle kadınlar bu dertlerinden kurtulmak için birçok farklı yola başvuruyor. Kulaktan dolma tavsiyelerle çeşitli karışımları veya faydalı olduğu kanıtlanmamış losyonları kullanarak ciltlerine fayda sağlamaktan gitgide uzaklaşan kadınlar için tamamen bitkisel içerikli ürünler de var.

Özellikle yaz aylarında maruz kalınan güneş ışınları ve bronzlaşmak uğruna kullanılan havuç ve kakao yağları ciltlerde lekelere davetiye çıkarıyor. Özellikle yüz, boyun, dekolte bölgesi ve ellerde oluşan lekeler keyifleri kaçırırken, gerekli önlemler alınmadığında kalıcı olabiliyorlar. Cilde rengini veren melanin pigmentleri cildin bir bölgesinde biriktiğinde o bölgede cildin doğal renginden daha koyu bir leke oluşuyor.  Bu lekeler zararlı güneş ışınları nedeniyle yaz aylarında sıkça karşılaşılan sorunların başında geliyor. Yok edilmesinde ise süresi leke yoğunluğuna göre uzayan medikal tedavilerin yanı sıra limon suyu gibi sonucu belirsiz doğal çözümler deneniyor.

Bu noktada Sinoz Kozmetik tarafından üretilerek Türkiye’nin yanı sıra Avrupa’ya, Ortadoğu ülkelerine, Türki Cumhuriyetlere ve son olarak Avustralya’ya kadar ulaşan Leke Kremi ile Beyazlatıcı Krem, kadınların bir numaralı kurtarıcısı oluyor. Bitkisel içerikli ürünleri ile tüketicilerin gönlünü fetheden Sinoz’un Türk zeytinyağı, Chlorella tatlı su yosunu, Alman papatyası ekstresi, E, C ve B vitaminlerini içeren Sinoz Beyazlatıcı Krem; koltuk altı, diz, dirsek ve bikini bölgesi kararmaları gibi problemlerin ortadan kaldırılmasına yardımcı oluyor.

Ayrıca, lekeler konusunda yine bitkisel içeriği sayesinde doğal yöntemlerle zaman kaybetmemek ve kesin çözüm elde etmek isteyenlerin ilk tercihi olacak olan Sinoz Leke Kremi, ciltte zamanla oluşmuş lekelerden yazın ortaya çıkan güneş çillerine, sivilcelerden siyah noktalara kadar ciltte oluşan renk tonu farklılıklarının görünümünü azaltmaya yardımcı oluyor.

İçeriğindeki aynı sefa, jojoba yağı, papatya ve meyan kökü bitkileri ekstraktı sayesinde lekelere karşı kısa sürede etkili bir çözüm sunan bu özel formüllü krem, lekelere karşı deride pigmentlerin dengeli şekilde yayılmasını ve cilt renginin doğal haline dönmesini sağlıyor.

1 YORUM