EN DOĞAL LEKE GİDERİCİ FORMÜLLER

En sık karşılaşılan ve ihmal edildiğinde önüne geçilmesi bir hayli zor olan cilt problemlerinden olan lekeler için, oldukça etkili ve pratik aynı zamanda doğal içerikli önerilerimiz sizlerle

0
56
leke kremi
leke kremi

Cildinize doğru bakımı yapmadığınız sürece ciddi cilt problemleriyle karşılaşma durumunuz bir hayli yüksek. 

Doğru bakımın yanından düzenli periyotlar yaratmakta bir hayli önem taşıyor…

En sık karşılaşılan ve ihmal edildiğinde önüne geçilmesi bir hayli zor olan cilt problemlerinden olan lekeler için, oldukça etkili ve pratik aynı zamanda doğal içerikli önerilerimiz sizlerle…

C VİTAMİNİ GÜCÜ

Ne olduğunun önemi yok, en çok sevdiğiniz turunçgil familyasından birini lekelerle olan savaşınıza dahil edin. Etken madde bakımından yoğunluğu sebebiyle bizim tercihimiz limondan yana olurdu.

Günlük bakım ritüelinizi dahil edeceğiniz bir turunçgilin suyu ile cildinizi temizlemek lekelerin giderilmesini destekleyecektir.

Turunçgillerin içeriğinde bulunan sitrik asit, ölü deri ve hücreleri ciltten uzaklaştırarak cildin yenilenmesine katkı sağlıyor…

Özellikle akşamları, turunçgilli pamuğunuz ile cildinizi toniklercesine bakım ritüeli oluşturmak önemli bir nokta…

DİNLENDİRİCİ VE ARINDIRICI ETKİ

Yulaf ve keten tohumu, cildi dinlendirmek için etkili ürünler arasında. Çevresel faktörlere ve değişimlere defans gösteren cilt kendi zamanla yıpratır ve beraberinde çeşitli cilt problemlerinide getirir.

Bu ikili, cilt lekeleri içinde oldukça iyi çözüm sunuyor.

Sütle karıştıracağınız ikiliyi cildinize uygulayıp, dinlenmeye ve arınmaya zaman ayırın.

Bu iki doğal maskeyi profesyonel olarak desteklemek içinse yenilenen formülü ile Sinoz leke kremi en iyi ürün!

İçeriğindeki güncellenen c vitamini oranı ile lekelere karşı daha etkili çözüm sunan Sinoz Leke Kremi, ten rengi eşitsizliklerini dengeleyerek tek ton bir görünümü müjdeliyor.

Pentavitin desteği ve buğday özleri ile de cilde yoğun nem desteği sağlayarak cildinizin dinlemesini sağlayan krem besleyici özelliğede sahip.

Doğum, güneş, hormonal vb lekelere çözüm arıyorsanız Sinoz Leke Kremi ile işiniz çok kolay!