CİLTTE LEKE OLUŞUMU NASIL ENGELLENİR ?

1
37
leke giderme
leke giderme

leke giderme kremleri Güneş, doğum, hormonal değişimler  ve yaşlılık…Hepsinin ortak noktası ciltte bıraktığı lekeler. Peki lekelerle savaşmanın yolu nedir dersiniz ? Hatta leke oluşumunu engellemenin…

Melanin adı verilen etken madde cildimizin renk tonunun ana belirleyicilerinden. Bu etken maddenin çeşitli faktörler sebebiyle etkilenmesi sonrasında cilt altında minik kahverengi lekeler zaman içinde kümeleşerek daha koyu renklere bürünerek baş edilmez hallere bürünebiliyor.

MUTFAK MENÜLERİ CİLDİN İÇİN HAZIRLANSIN!

C vitamini cilt onarımı ve yenilenmesi için gerçek bir dost. Bunun dışında cildi korumak için vazgeçilmez bir kaynak. Hem günlük tüketim dozajınızı artırın hem de direkt olarak turunçgil dilimlerini cilt bakım ritüellerinizin vazgeçilmezi haline getirin.

GÜNEŞTEN KAÇININ!

Lekelerin ardındaki sebep her ne olursa olsun. Bu sebeplerin etkisini kat be kat artıran tek bir şey var ki o da güneşten başkası değil.Olabildiğince güneşten uzak kalmak ve korunmak cilt lekelerinin oluşumunu en aza indiricektir.

DEĞER VEREREK KORUN !

Lekeler cildinizde oluşmadan tek ton cilt deneyiminizi ebediyen sürdürmek istiyorsanız size bir önerimiz var.

Sinoz Leke Kremi’yle tanışmaya hazırlanın deriz. Sinoz Leke Kremi içeriğindeki aktif bitkisel özler ile cildinizi lekelenmeye karşı koruma altına alıyor. Aynı zamanda içeriğinde ki e ve c vitaminleri ile cildinizi güçlendiren krem; bakım ritüellerinizde tek tonda ve eşitliği bozulmayan bir cildin devamlılığı için sizlerle.

1 YORUM