YAZ, GÜNEŞ VE LEKELER

0
63
yaz lekeleri
yaz lekeleri

Hayata dönüş yeniden başlıyor. Sokağa çıktığımızda birçok şeyin değiştiğine tanık olacağız. Başta, ısınan hava ve güneş yer alacak.

Güneşin gün yüzüne çıkmasıyla cilt problemlerininde beraberinde geldiği gerçeğini cilt sağlığımız için göz ardı etmemek şart.

Güneş lekeleri nasıl oluşur gelin birlikte inceleyelim.

Güneşle olan temas süresinin artması

Güneşin zararlı etkenlerine karşı koruyucu kullanmamak

Güneşe yönelik bakım rutinlerini yerine getirmemek

Yanlış ve yetersiz ürün kullanımı

Oluşan lekelere karşı tepkisiz kalmak

Güneşin sebep olacağı cilt problemlerini irdeleyecek olursak; lekelenmeler, kararmalar ve kırışıklıklar gibi son derece ciddi konuların gündeme geleceğini söyleyelim.

Dermokozmetik sektöründe faaliyet gösteren Sinoz Kozmetik, en ciddi cilt problemlerinden olan lekelere ve kararmalara yönelik geliştirdiği güneş kremleri ile dikkatleri üzerine çekiyor.

50 SPF+ özelikli kremler cilt için tam defans sağlıyor. 

Sinoz Leke Karşıtı Güneş Koruyucu Krem, güneşin zararlı ışınlarının sebep olduğu cilt lekelenmeleri, güneş yanıkları, yaşlanma belirtileri gibi cilt problemlerini önlemek için tüm gün koruma sağlıyor.

İçerisindeki SPF 50+ cildinizi UVA/UVB ışınlarına karşı korurken uzun süreli nemlendirme özelliği ile de günlük bakım ihtiyaçlarınızı destekleyen krem, tek ton bir görünümün habericisi

Çoğu güneş kreminin sebep olduğu, yağlanma problemine yönelik geliştirilen ikinci versiyon tamamiyle yağlı ciltler için geliştirilmiş.

Sebum dengesini kontrol altına alacak dengeleyiciler ile yağlanmayı engelleyen krem, sivilce ve akne oluşumununda önünü kesmiş oluyor.

Suya dayanıklı formülü ile gün boyu koruma sağlayan krem, tek ton ve eşitlenmiş bir görünüm için çalışarak leke oluşumunu engelliyor.

Yaz lekelerine karşı en iyi leke kremi