KÖMÜRDEN GELEN GÜZELLİK

0
103

Kozmetik sektöründe her geçen gün araştırmalar devam ediyor ve son dönemlerde kömürünün cilt üzerindeki olumlu etkileri saymakla bitmiyor. Bu kömür tabii ki alışık olduğumuz bir kömür türü değil. Uzakdoğuda kendine önemli bir yer edinen bambu ağaçlarının yüksek sıcaklıkta kömüre çevrilerek detoks etkisi sağladığı saptanan bir gerçek.

Bambu kömürünün cilt üzerinde sağladığı etkilerden bazılarını sıralayacak olursak;

Çevresel faktörlerin oluşturduğu kirliliği absorbe etme

Ciltte derinlemesine temizlik

Sıkılaşan gözenekler

Işıltılı ve canlı bir cilt

Yağ dengesi kontrolü 

Bunları tek bir ürünle sağlamanın oldukça pratik bir bakım yöntemi sunacağından hiç süphemiz yok. Hepimizin aklında aynı soru. Böyle bir ürün var mı?

Belki sizlere mucizevi gelecek ama Seramic Aktif Karbon Maske ilk kullanımdan itibaren yukarıda sıraladığımız tüm etkileri ilk kullanımdan itibaren yaşatıyor…

İçeriğindeki aloe vera, badem ve shea yağı ekstratları ile cildin bakım ihtiyaçlarına onarıcı şekilde cevap veren Seramic Aktif Karbon Maske esas gücünü aktif karbon özlerine borçlu.

Seramic Aktif Karbon Maske ile, cildi ölü derilerden arındırmak, derinlemesine temizleyerek, sivilce ve siyah nokta oluşumunu engellmek, yağ dengesini kontrol altına alarak mat fakat canlı bir görünüm kazanmak, en önemlisi ise ten rengi eşitlenmiş bir cilde sahip olmak hiç zor değil.

Seramic Aktif Karbon Maskeye kampanyalı fiyatıyla www.kozmobox.com online alışveriş sitesi aracılığıyla ulaşabilirsiniz…

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here