KIŞIN CİLT DETOKSU

1
63

Kışın cildimiz için sadece yoğun nem desteği sağlama çabası içine gireriz. Oysa ki saplıklı bir cildin önceliği temizlik! Temiz bir cilt için ise ihtiyacımız olan kilit parça; arındırıcı özelliği güçlü bir maskeye sahip olmak. 


Kışın makyaj malzemelerine olan yakınlığımız, klimaların etkisi ve değişken hava koşulları, çevresel faktörler etkisiyle cilt problemleri; gözenek tıkanıklıkları, yağlanma gibi problemler daha da ön plana çıkar.


Arındırıcı özellikte maskelerin formülleri sebebiyle cildimiz birçok kez hasara uğrayabilir ve kimyasallar cilt yapısının bütünlüğünü bozabilir. Sebum dengesini doğal içeriği ile kontrol altına olacak favori maskelerimizden biri Sinoz Yüz Bakım Maskesi!


İçeriğindeki allentonin ve bentonit kil özleri ile yağ emilimi gerçekleştirerek fazla sebum üretimini engelleyen, yağlı ve kirlilik beriltisi olan yağlı parlamaya son veren Sinoz arındırıcı kil maskesi ile optimum değerlere kavuşarak sağlıklı ve temiz cilt görünümü sağlamak hiç zor değil.  
Gözeneklerin açılması ve nefes alması için çalışan Sinoz arındırıcı kil maskesi, cildinizi çevresel faktörlerin sebep olduğu tıkanıklıklardan arındırıyor. Böylelikle, oksijenle temas eden cilt kendini yenileyerek doğal ritüelini tamamlıyor.


Su yosunu, papatya ve salatalık özleri ile cildin ihtiyacı olan bakım ritüelini sağlayan Sinoz Yüz Bakım Maskesi ile cildinizin yapısal bütünlüğünü koruyabilir ve cildinizi koruma altına alabilirsiniz. 


Gözeneklerin arınması ile sıkılaşan ve daha diri bir yapı hazırlanmasına imkan sağlayan Sinoz arındırıcı kil maskesi günün temposunun sebep olacağı deformasyon ve sarkmaları da engelliyor.


Daha gergin, duru ve canlı bir cilt görünümünün ihtiyacı olan her şeyi karşılayan Sinoz Yüz Bakım Maskesi, haftada iki gün temiz cilde uygulanarak, 15-20 dk bekletilmeli ve sonrasında soğuk su ile durulanmalı ve ardından nemlendirici ile günlük rutine devam edilmeli….

1 YORUM