ZAMANA VE YAŞLILIĞA DUR DE!

0
27
yaşlanmaya dur de
yaşlanmaya dur de

Çevresel faktörler, stres, yoğun yaşam temposu, beslenme, uyku ve kaliteli yaşam standartlarında ki orantısızlık tüm bedenimizde olduğu gibi cildimiz içinde son derece zararlı etkilere sahip.

Yukarıda sıraladığımız faktörlere karşı önlemler almazsak başımıza gelecek olanlar ap açık ortada.

Yine de sizlere bir hatırlatırım isteriz. Bakımsız kalan cilt giderek güçsüzleşir ve yıpranmaya açık hale gelir. Bu yıpranma, kırışıklık, sarkıklık ve elastikiyet kaybı olarak karşımıza çıkar.

Nemsizlik sebebiyle elastikiyetini kaybeden cilt, öncelerinde ince kırışıklık çizgilerine sahipken bu kayıp sebebiyle giderek derinleşen ve gözle görülür kırışıklıklara ev sahipliği yapar. 

Daha sağlıklı ve zamana meydan okuyabilecek bir cilt için ihtiyacınız olan şey, düzenli bir hayatın yanı sıra profesyonel bir bakım desteği sağlayabilmek.

Bunun içinse en önemli kriter; cildi genç tutabilecek ve elastikiyetini arttıracak içeriğe sahip bir ürün seçebilmek. 

Sinoz Kozmetik’in profesyonel bakım serisi olarak bizlerle buluşturduğu, gece ve gündüz kreminin devamı niteliğindeki Sinoz Yaşlanma Karşıtı Bakım Kremi tamda bu amaca hizmet ediyor.

Sinoz Yaşlanma Karşıtı Bakım Kremi, içeriğindeki Koenzim Q10 desteği ile antioksidan etki sağlayarak cildin her an genç kalmasını destekliyor.

Bunun yanı sıra zamanın izlerine karşı allantoin ve Aloa Vera özleri ile de onarıcı etki sağlıyor.

Yaşlılığa ve yaşlılığın izlerine karşı meydan okumanızı güçlendirecek olan retinol ile eliniz bir hayli daha güçlü. 

Sinoz yaşlılık karşıtı bakım kremi ile, elastikiyeti artmış, daha ışıltılı daha genç ve daha dayanıklı bir cilt sizleri bekliyor.