HANGİ SAÇA HANGİ ŞAMPUAN ?

0
97

Nedendir bilinmez ama vücudumun her bir bölgesi için farklı ürünler kullanmaya özen gösterirken saçlarımızı pekte önemsemez ve gelişi güzel bir şampuan ile saç bakımımızı sağlamaya çalışırız. Oysaki bu durum sadece saçlarımızın görünümünü değil; saç derimizinde yapısını etkilemekte.

Bu yüzden saç derimizin yapısına yönelik doğru ürün seçmek bir hayli önem taşıyor. Neden mi? Çünkü saç görünümümüzün kalitesini ve daha da ötesinde varlığını tetikleyen önemli bir unsur saç derisinin sağlığı.

Farklı ürün kategorileri ile farklı cilt tiplerine yönelik ürünlere imza atan Sinoz Kozmetik, bu kez de farklı saç derisi ve saç yapılarına yönelik geliştirdiği şampuanlar ile cildine değer verenlerin karşısında.

İçeriğindeki güçlü protein kompleksi ve bitkisel aktif karması ile saç tellerini dipten uca derinlemesine temizleyen ve biberiye özleri ile saç diplerini bakım altına alan Sinoz Yağlı Saçlar İçin Şampuan ile yağlı saç derisi ve yağlı saçlara çözüm sunuyor.

Biz kadınlar her canımız sıkıldığında soluğu kuaförde alırız ve sonuç genelde ya kesim ya da saç rengi değişikliği olur. Bu can sıkıntısının sonucunda oluşan değişim ile artan motivasyonumuzun ardında güçsüzleşen ve canlılığını kaybetmiş bir saç görünümüyle karşılaşma olasılığımız çoğu kez yüksektir. Boyama ve yoğun ısı sebebiyle yıpranan saç yapısının onarılmasını içeriğindeki soya ve yulaf özleri ile sağlayan Sinoz Boyalı Saçlar İçin Şampuan aynı zamanda saç pigmentlerinin tekrar kazanımını destekliyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here