GÜNLÜK BAKIM RUTİNİ

0
191
sinoz gündüz bakım kremi
sinoz gündüz bakım kremi

Şehir şartlarında günün erken saatlerinde hayatın koşuşturmasında buluyoruz kendimizi. Kahvaltı,duş, kahve, ulaşım ve iş bası derken ihmal ettiğimiz tek konu ise cildimiz.

Sabah dişler fırçalanırken birkaç su damlasından daha fazlasını alamayan cildimiz günün temposu, şehrin yoğunluğu ve çevresel faktörlerin karşısında yorgun düşüyor.

Bu durum karşısında tüm gün cildimizi koruma altına alacak bir bakım yolu bulmak şart.İlk sırada bir cilt için gün boyunca olmazsa olmaz yoğun nem takviyesi.

Sonrasında ise cilt bütünlüğünü koruyacak olan aktif maddelerden; seramid, peptit ve hyalüronik asit.

Bunların tümü ise bir şişede saklı. Sinoz Gündüz Bakım Kremi !Gün boyunca cildin ihtiyaçlarına tam anlamıyla cevap veren krem, gerçek bir nem bombası.

Bu da demek oluyor ki kırışıklıklar ve yaşlılık belirtileri günden güne cildinize veda edecek. Seramid ile cilt bütünlüğünü koruyan ve dış faktörlere karşı kalkan oluşturan krem, gün sonuna kadar yumuşak ve canlı bir cildin habercisi.

Tüp formuyla yanınızda kolaylıkla taşıyabileceğiniz cilt kurtarıcısı ve yaşlılık düşmanı Sinoz Gündüz Bakım Kremi için, www.sinoz.com.tr online alışveriş sitesini ziyaret etmeyi unutmayın.