Geçmişe Geri Sayım.

2
49
gençlik kremi
gençlik kremi

Son günlerde duymayanımız yoktur kolajenin methini. Peki, “ nedir bu kolajen? ”  der dediğinizi duyar gibiyiz. O halde kolajenden biraz bahsetmekte fayda var. Kolajen için kısaca kemik dokularının hammaddesi demek mümkün. İlerleyen yaşlar için vazgeçilmez bir kurtarıcı anlayacağınız. Kolajen demek: sağlıklı omur, sağlıklı kas ve eklemler demek.

Kolajen mucizesi kemik ve kas dokularıyla sınırlı değil. Cildimiz içinde mucizevi etkileri var kolajenin.Cildin temel yapı birimlerinde olan kolajen, cilde sıkılık veren ve canlı görünüm sunan bir molekül. Yaş aldıkça üretim seviyesi düşen kolajen molekülleri sebebiyle ciltte sarkmalar ve kırışıklıklar meydana gelir. Bu etkiyi en aza indirmek için kolajen desteği kaçınılmaz bir ihtiyaç haline dönüşüyor.

Kolajen desteğini nasıl sağlayacağınızı merak ediyorsanız beslenme ve mutfak alışkanlıklarınızı gözden geçirmekte fayda var. Yüksek doz turunçgili, kemik suyu ile güçlendirilmiş yemek ve çorbaları ve omega 3 deposu balıkları haftalık beslenme rutininize serpiştirin deriz.

Kolajenin sadece tüketilen birşey olmadığını da hatırlatmak isteriz. Kolajen mucizesini bakım rutinlerinize de dahil etmek mümkün. Sinoz Mavi Anemon Çiçeği Kremi ile cildinize yüksek doz kolajen takviyesi armağan edebilirsiniz. Zamanla ortaya çıkan yaşlılık belirtililerinden olan; kaz ayakları ve sıkılığını kaybeden cilt için savaşmaya hazır olan Sinoz Mavi Anemon Çiçeği Kremi adeta geçmiş günlerin tazeliğini vaad ediyor

2 YORUMLAR