EVLİLİK SÜRECİNİN OLMAZSA OLMASI: AFTER PARTY’LER

0
95

Son günlerde sadece moda gündeminde değil, düğün ve evlilik gündeminde de trendler ve hızlı değişimler söz konusu.

Bu trendlerin başında ise after party’ler geliyor. Düğün günü, heyecan ve stresden hatırlamayacağın ve tadını çıkaramayacağın anların sayısı o kadar fazla ki. After partyler tam da bu sürecİ  telafi etmek için harika bir oluşum.

Peki, unutulmaz ve yüksek doz eğlence içeren bir after party’nin olmazsa olmazları nelerdir?

Öncelikle partye kimlerin davetli olması gerektiğini iyi belirlemekte fayda var. Gecenin gidişatını katılımcıların belirlediği bir partyden bahsediyoruz.

Doğru liste hazırlandıktan sonra sıra mekan seçiminde. Fasıl tadında keyifli bir yemek, çılgınlar gibi dans edip eğlencenin dibine vurduğunuz bir gece klübü, alay konusu olacak anlar doğuracak karoke barlar bizim aklımıza gelenlerden.

İlk iki konuda karar verildikten sonra partynin sonrasını da düşünmek şart. Siz balayına doğru uzanırken, insanlar sabahın ilk ışıklarında evlerine dönmeye çalışacak.

Günü yarılarken güne başlayacaklar için eğlenceli ve komik sürpriz paketler hazırlamak geceyi unutulmaz kılabilir.

Kutu içeriğine, ekibi başka organizasyonlarda buluşturacak mini mesajlar bırakmak, polaroid makine çıktıları ile anı ölümsüzleştiren kareler eklemek her an eğlenceye hazır olduğunuzun ve unutulmayacak buluşmalara imza atacağınızı  en büyük belirtisi olacak.

Eğlencenin dozunu arttırmak ve farklı fotoğraf kareleri çıkarmak için alternatifler çok.

İsterseniz maskeler, isterseniz kostümler, isterseniz de günün anlam ve önemine vurgu yapan pankartlarla geceye renk katmak sizin elinizde. Hatta dozu arttırarak katılımcılarla oyun kurgulamak kulağa harika geliyor.

Hem sana hem de kız arkadaşlarına yarayacak bir önerimiz var. Party’e bir make up artist davet etmek ve festival makyajını geceye uyarlamak.

Şimdiden heyecanlandığının ve ortaya çıkacak karelerin çılgınlığının farkındayız.

Tüm bunların dışında tabi ki en önemli konu! Nasıl ki günün odak noktası sen isen aynı durum gece için de geçerli.

Bu da demek oluyor ki gecenin en şık ve en dikkat çeken kızı sen olmalısın.

Bugün  baştan sona gerçek bir peri masalı olsun diyorsan, senin için önerimiz sezon trendlerinden tüyler!

Boynuna alacağın bir aksesuar, tüylü bir etek ile crop, üylü bir straplez üst ya da tek parça kolaylığı sunan tüylü bir mini elbise.

Sabah yeterince romantikti şimdi dağıtma ve eğlence zamanı diyenler içinse alternatifler bir hayli fazla.

Tütü etekler, şort üzeri croplar, ip askılı bluzlerle ucuş ucuş pareolar, balon elbiseler,prenses elbiseler ve daha çoğu.

Unutmadan söyleyeylim.after party’lerin olmazsa olmazları parmak arası terlikler ya da pisipisiler.

Ne de olsa durmaksızın dans zamanı.Onları da günün unutulmazlarından kılmak için süslemeler yapabilirsin.

Günün sonunda ; en sevdiğinle, sevdiklerinle, bestlerinle ve nedimelerinle her an hatırlanacak bir geceyi sonlandırma görevinin sende olduğunu asla unutma. Tüm enerjinle ışılda ve tarzını konuştur.