MİSTİK BAKIM RİTÜELİ

0
31
egzotik el kremi
egzotik el kremi

Doğu kültürünün mistik ve aromaterapik kültürünü bilmeyen yoktur. Sinoz Kozmetik’in bu kültürden ilhamla tasarladığı Sinoz Vücut Bakım Serisi’nin Gold Aura seçkisi doğu kültürünün mistik ruhuyla birlikte cildine değer verenleri huzura ve rahatlamaya davet ediyor.


İster kendinizi şımartacağınız isterseniz de sevdiklerinize hediye edebileceğiniz bu bakım serisi, şık kutularıylada göz dolduruyor. 


Peki bu rahatlatıcı, arındırıcı ve yenileyici bakım kitinin içinde neler var dersiniz. Şimdiden kutu içindeki her bir parçanın eşsiz bir ritüel keyfi için tasarlandığını söyleyelim.


Kutu içerisindeki ilk favorimiz ile başlayalım. Bu mistik ruhu günün her anı ellerinizde hissettirecek el kremi ile gold auranın mistik ruhu dört bir yana yayılacak. Sinoz Gold Aura El Kremi, çevresel faktörlere karşı sürekli

savunma gösterecek nemlendirici etkisi ile ise elleriniz koruma altında.
Duş, spa jakuzi ya da hamam keyfi, ya da cildizini kuru, güçsüz ve bakımsız hissettiğiniz herhangi bir an. … İmdadınıza Gold Aura serisinden Sinoz Gold Aura Besleyici Vücut Losyonu yetişiyor.

Aromatik çiçek kokularının büyülü dünyasına yolculuk yaparken, losyonun içeriğindeki Shea yağı özleri ile rahatlatıcı ve nemlendirici etkiyi cildinizde hissedeceksiniz.


Klasik bakım günlüklerinizi unutturacak, cildinizi ve sizi şımartacak paketin bir diğer ikisi ise; duş jeli ve scrup.

Kokularıyla sizi çevreleyecek olan bu ikili, cildin ölü hücrelerden arınarak yenilenmesini desteklerken uzunca süren nemlilik ve yumuşaklık hissiyle rahatlatıcı etkiye sahip. Bu ikili ile pürüzsüz ve canlı bir görünüme merhaba diyeceksiniz.


Sinoz Gold Aura Serisinin mistik yolculuğunu yine gün boyu sürdürecek son parça ise vücut spreyi. Her bir sıkışta ruhunuzu yenileyecek olan bu koku Gold Auranın etkisini an be an güçlendiriyor…