DOĞADAN ARMAĞAN: KİL MUCİZESİ

1
148
kil maskesi
kil maskesi

Kil, her yüzyılda cilt bakımı ve güzelliğin en etkin formülü olarak yerini korumuş. Kilin cilt üzerinde yarattığı mucizeleri saymakla bitmez ama biz en önemlileri sizler için sıralamak istedik.

Birçok farklı kil türü bulunsada hepsinin ortak özelliği: mineral deposu olmaları.Killer içeriğindeki altif mineraller ile cildimiz için gerekli bakım ve onarım desteği sağlamakta.

Stres, çevresel faktörler, beslenme ve hormonlar gibi sepeblerle yağlanan cildimiz; sivilcelere, siyah noktalara ve büyüyen gözeneklere davetiye hazırlamakta.Kil cilt altı dokusuna erişerek sebum dengesini kontrol altına alıyor.

Kil ile kabuk değiştirmeye hazır olun! İçeriğindeki doğal aktifler ile ciltteki toksinleri absorbe eden kil, arınma sağlarken ölü hücrelere veda etmenizi sağlıyor. Cildin nemlenmesi ve maske ile arındıktan sonra leke kremi kullanmak çok önemli

Renk açıcı etkisiyle kili doğal bir beyazlatıcı ve renk eşitliyici olarak kullanabileceğinizi de unutmayın.

Dermokozmetik markası Sinoz’un Sinoz arındırıcı kil maskesi içeriğindeki kaolin ve bentonit killeri ile cilt üzerinde derinlemesine temizlik sağlayarak sivilcelere veda etmenizi desteklerken pürüzsüz bir cilt vaad ediyor.

Sinoz arındıcı kil maske’sinin gözenek sıkılaştırıcı etkisiyle sıkılaşmış bir cilt deneyimi sunarken içeriğindeki papatya, salatalık ve su yosunu özleriyle gerekli bakımı sağlayıp cildinizi koruma altına alıyor.

Sinoz en yeni ürünleri altın sabun ve altın göz çevresi serumu tıklayarak deneyimleyebilirsiniz