YAĞLI CİLT GÖRÜNÜMÜNE SON

4
83
cilt yağlanması
cilt yağlanması

Isınan hava ile birlikte cildimiz kendini savunma altına alarak normal akışının dışında farklı tepkiler verebilir. Tıpkı sebum dengesinin artışı gibi.

Kendini korumak için daha fazla yağ üreten bir ciltte ne gibi değişiklikler olacağını tahmin etmek zor olmasa gerek. 

Yağlı bir görünüm, sivilceler, akneler, siyah noktalar ve tıkalı gözenekler.

Kusurlu ve can sıkan bir görünüme sebep olan bu faktörlerle savaşmak için neler yapmalı?

Cildin sebum dengesini normal değerlerine kavuşturacak bir detoks programını benimsemekte fayda var. 

Yağlı ve kalorili besinlerden uzak durarak sebze odaklı bir beslenme programı benimsemek, arındırıcı ve besleyici bir cilt bakım ritüeli yaratmak. 

Beslenmekten daha zor olanı tabii ki doğru bakım ürünleri ile doğru uygulamayı yapabilmek. 

Sinoz’un arındırıcı kil maskesi bu işi bir hayli kolaylaştırıyor. İçeriğindeki doğal kil özleri ile ciltte oluşan fazla yağı emen maske, düzenli kullanımda kısa sürede sebum dengesini kontrol altına alıyor. 

Sebum oranı dengelenen bir ciltte; sağlıklı ve temiz görünümü bozan tüm unsurlarda ortadan kayboluyor. 

Sinoz arındıcı kil maskesi’nin etkili içeriği ile sıkılaşan ve temizlenen gözenekler daha homojenize bir görünüm yaratırken, yağ dengesi ile daha sağlıklı bir ışıltı beraberinde geliyor… 

Sinoz arındıcı kil maskesi’ni haftada 1 ya da 2 kez akşam saatlerinde kullanmak daha etkili sonuçlar doğuruyor. Komplike bir bakım içinse Sinoz’un profesyonel bakım serisinde yer alan Sinoz Micellar Makyaj Suyu, Sinoz Tonik ve Sinoz Peelinge göz atın deriz…

Yazla birlikte genişleyen gözenekler yerine, Sinoz arındıcı kil maskesiyle sıkılaşan, siyah noktalara ve sivilcelere veda eden bir cildi selamlayın. Sıkı, pürüzsüz ve duru görünen bir ciltten başka ne hayal edilir ki ?

4 YORUMLAR