Cilt Mucizesi Aloe Vera

0
88

Anavatanı Afrika olan kaktüse benzeyen ama zambakgiller familyasından olan aloe vera bitkisinin 200’den fazla çeşidi var ve bu çeşitlerden günümüz cilt bakım sektörünün yapı taşlarından biri haline gelmesini sağlayan aloe vera katkılı cilt bakım ürünlerini duymamak artık neredeyse imkansız!

Aleo Vera Etkisi”

Gerçekten etkili mi?

Bizce evet. Kullanım yerlerine ve ürünlerin içeriğinde bulunma sıklığına da bakacak olursak aloe vera sadece cilt bakım sektöründe değil, sağlık sektörünün birden fazla alanında da yerini koruyor. O halde çok sevilen ve önerilen aloe veranın sağlık ve cilt üzerindeki etkilerinden bahsedelim.

Bağışıklık sistemini güçlendiriyor, ağız ve boğaz hastalıklarını, bronşiti, zatürreyi, vajina bölgesindeki miyomları, hemoroidi, prostatı, cilt ve böbrek hastalıklarını, kireçlenmeyi, damar tıkanıklığını, koliti, ülseri, astımı ve kanseri tedavi ediyor.

Yanık ve yaralar için hızlı iyileşme süreci sağlaması, yaşlanma karşıtı oluşu, sivilce ve akne kurutma özelliğinin olması, cilt renginin tonunu dengelemesi, özellikle yağlı ciltlerde yağ dengesini koruması ve cilde nemlilik sağlaması ile aloe vera cilt içinde mucizevi bir ürün haline geliyor.

Aloe vera bu yüzden sağlık ve güzellik sektörünün en önemli yapı taşlarından biri haline geliyor.

Aloe vera içerikli ürün kullanmaya vücudunuzun ihtiyacı olan nemi sağlayacak bir ürün ile başlayabilirsiniz. Sinoz Besleyici Vücut Losyonu içeriğinde en yüksek aloe vera doygunluğuna sahip ürün olması sebebiyle vücudumuza da mükemmel bir etki sağlıyor. Daha canlı, pürüzsüz nem dolu bir cilt için tanışacağız Sinoz Besleyici Vücut Losyonunu bir daha bırakamayacaksınız! 🙂