DOST BİLDİĞİMİZ DÜŞMANLAR: MAKYAJ MALZEMELERİ

0
33
leke yapan makyaj malzemeleri
leke yapan makyaj malzemeleri

Cilt lekelerinin oluşumunda birçok faktör söz konusu. Ama öyle biri var ki hem tahmin etmesi çok güç hem de vazgeçmesi: makyaj malzemeleri.

Cildimizdeki kusurları kapatmak, kendimizi iyi hissetmek yada günün mottosuna ayak uydurmak…Sebep her ne olursa olsun ilk adım makyaj malzemeleri. Peki süper kurtarıcımız cildimiz için gerçekten dost mu dersiniz?

Makyaj altı bazlara, fondöten ve kapatıcalara odaklanmakta fayda var. Bitkisel ve doğal içerikleriyle öne sürülen malzemeler güneş ışığıyla temas anında içeriğindeki meyve ve yağ asitleri değişim sürecine girmekte. Sonuç mu ? Ömür boyu korkulu bir hal alan, mücadelesi zor cilt lekeleri !

Yine kullanmaktan vazgeçemediğimiz alkol içerikli deodorant ve parfümler ve yine özellikle yaz aylarında güneşe karşı kullandığımız bitkisel yağlar…Hepsinin ten üzerinde hassasiyet yarattığını unutmamakta fayda var.

Var olan lekeleri ört pas etmek için birçok makyaj malzemesi ve hatta güzellik hilesi mevcut.

Sinoz Leke Kremiyle cildiniz ve güzelliğiniz için atağa geçebilirsiniz. Cilt lekelerini gizlemek yerine tek ton eşitliği sağlayan Sinoz Leke Kremi sizi cildinizle fark yaratmaya davet ediyor.Üstelik cilt lekeleri yerini tek ton bir cilde bırakırken gün boyu yoğun nemlendirme ve bakım da cabası.