Cilt lekeleri için mucizevi 2 karışım

2
339
cilt lekeleri için limon
cilt lekeleri için limon

Cilt lekeleriyle olan kıran kırana mücadeleniz için iki şaşırtıcı maske tarifiyle karşınızdayız. Asidik etkiyi sahip bu maskeler tek ton cilt deneyimi vaad ediyor.

Cilt lekelenmleri için çok uzağa gitmeye gerek yok. Buzdolabını açın ve c vitamini deposu limonu elinize alın.Bu mucizevi meyve ile oluşturacağınız maske ile de lekelere veda etmeye hazırlanın.

İsterseniz suyu isterseniz dilimler halinde sorunlu bölgeye veya tüm cilde limon maskesi uygulamak sorunlu bölgelerde yer alan lekeleri açarak cilt genelinde beyazlatıcı etki yaratmaya destek olacaktır.

Bu maskeyi gece uygulamaya özen göstermelisiniz. Limon, güneş ile teması halinde ters etki yaratarak lekelenmelere sebebiyet verebilir.

Lekelere karşı defansif etki yaratan meyan kökü bitkisini 1 bardak su içerisinde yarım gün bekleterek bu mucizevi bitkiyi lekelerle olan savaşınızda güçlü bir silaha dönüştürebilirsiniz..

Sinoz Leke Kremi içeriğindeki aktif c vitamini özleri ile cilt üzerinde yoğun bakım etkisi yaratırken, tek ton cilt deneyimi vaad ediyor. C vitamini özleriyle renk eşitsizliklerini dengeleyen Sinoz Leke Kremi içeriğindeki meyan kökü özleri ile beyazlatıcı etki yaratıyor. Düzenli olarak kullanımda etkili sonuçlar sunan Sinoz Leke Kremi yoğun nem desteği ile de cildinizi koruma altına alıyor.

Sinoz en yeni ürünleri altın sabun ve altın göz çevresi serumu tıklayarak deneyimleyebilirsiniz

2 YORUMLAR