Tek İsteğimiz “Tek Ton Uyumu”!

1
131
Sinoz beyazlatıcı krem
Sinoz beyazlatıcı krem

Güneşe fazla maruz kalmak, hormonal değişiklikler, kullanılan ilaçlar, deodorant, traş…

Ciltteki kararmalara neden olan sebeplerden birkaçı! Dönem dönem hayatımızda yer edebilecek cilt kararmalarına neler iyi gelir?

Aloe Vera!

Yanıkları iyileştirme, cildi onarma gibi özellikleri bulunan mucizevi bitki aloe veranın cilt kararmalarını önlemede de etikisi büyük. Eğer alerjik bir reaksiyon göstermiyorsanız koltuk altı ve diz kararmalarında aloe vera jelini bir gün arayla cildinize sürebilirsiniz.

Limon!

Limonu sıkın ve bir pamuk yardımı ile kararan koltuk altı veya diz bölgenize uygulayın. Haftada 4 gece uygulayabileceğiniz bu yöntem ile kararmaları engelleyebilirsiniz.

Süt!

Limon gibi sütte kararma önleyici etkiye sahiptir. İkisinde de dikkat etmeniz gereken gece uygulamak ve durulamaktır. Bir pamuk yardımı ile kararan bölgelere uygulayabilirsiniz.

Şeker!

Şeker ve su ile bir karışım hazırlayıp, bu karışımı kararan bölgelerinize uygulayabilirsiniz. Cildinizi tahriş etmemeye dikkat edin. İçerisine çok az miktarda bal ekleyebilirsiniz. Ölü derilerden arındıracaktır.

Kararmaların neden olduğu renk eşitsizliklerini Sinoz Beyazlatıcı Krem ile de engelleyebilirsiniz.

Diz, dirsek ve koltuk altınızdaki kararmaları, renk eşitsizliklerini engellemek için kremi düzenli bir şekilde kullanabilirsiniz. 

Sinoz ürünleri kozmetik değil dermokozmetik ürünleridir.

Sinoz en yeni ürünleri altın sabun ve altın göz çevresi serumu tıklayarak deneyimleyebilirsiniz