Cilt Gözeneklerini Glow Tonik ile Arındır ve Canlandır.

0
69
Sinoz glow tonik ile cildini arındır
Sinoz glow tonik ile cildini arındır

Cilt gözenekleri arındırmak cilt sağlığı için çok önemlidir. Hava kirliliği, cilt temizliğinin nadir ve yanlış yapılması, genetik ve hormonal bozukluklar cilt üzerinde yağlanma yapar, bu yağlanmalar havada dolaşan toz ve kirlerin daha kolay cilde yapışmasını sağlar, bu süreç beraberinde cilt gözeneklerinin tıkanmasına neden olur.

Cilt gözeneklerinin tıkanması ile beraber hava alması zorlanan cilt tabakası canlılığını yitirmeye başlar solgun bir görünüm ile sivilcelere neden olduğu gözlemlenmektedir.

Son zamanlarda yeni bir tonik adı farklı markaların tonik ürünleri ile karşınıza çıkıyordur, “Glow Tonik” isminden de anlaşılacağı üzere cilde parlaklık sağlayan bir tonik türü diyebiliriz. Glow Tonik diğer toniklere göre tıkalı gözeneklerin sonucunda oluşan solgun cildi sadece arındırmıyor aynı zamanda cildin parlaklığını geri kazandırıyor.

Birçok glow tonik markası mevcut fakat biz yerli kozmetik markası olan Sinoz Glow Tonik nedir, nasıl satın alınır ve içeriği nelerdir gibi kısa bilgiler ile sizlere kılavuz olmaya çalışacağız.

Sinoz Glow Tonik Nedir ?

Glow tonik : %5 Glikolik asit, Aloe Vera, Ginseng ve Niasinamid bileşenleri ile formüle edilen tamamen doğal bir toniktir. Sinoz glow tonik formülünde bulunan aktifler ile cildinizi ölü derilerden ve tıkanıklıklardan arındırır, daha canlı, pürüzsüz bir görünüm sağlar.