CİLT KARARMALARI İÇİN BAKIM ÖNERİLERİ

0
30
cilt kararmaları nasıl geçer
cilt kararmaları nasıl geçer

Cilt kararmalarına sebep olan faktörlerin farkında olmamıza rağmen alışkanlıklarımızdan vazgeçmeyerek doğru bildiğimiz yoldan ayrılmıyoruz…


Bu alışkanlıkları en aza indirmek ve doğru cilt bakım önerileri ile cildinizde yer alan kararmalardan kurtulmak sandığınızdan daha kolay.


Yanlış epilasyon ve tıraş işlemleri, kimyasal içerikli kıyafet seçimleri, yüksek kimyasallı kozmetik ürünler, güneş ışınları, aşırı terleme ve cilt deformasyonları sebebiyle kararmaların meydana geldiğinden hepimiz haberdarız.


Cildin oksijenle temas edemeyişi ve hava alamaması sebebiyle kendini yenileme süresi uzuyor, ph değeri değişiyor ve giderek bakteri üretmeye yüz tutuyor. bu durumun sonucunda ise kararmalar daha belirgin hale gelebiliyor. 


Tüm bunların önüne geçmek için, kararmalara sebep olan ana faktörleri de dikkate alarak, doğru cilt bakımı ve uygulamalar ile kararmaların önüne geçmek mümkün.


Cildimizi sürekli olarak nemlendirmek ve yenilemek kararmaların önüne geçmek için büyük önem taşıyor. 


Sinoz Kozmetik’in Selective White formülü ile geliştirdiği Beyazlatıcı Kremi, içerdiği antioksidanlar ile cilde zararlı maddeleri vücuttan uzaklaştırarak, yenilenmeyi sağlıyor… 


Var olan kararmalar üzerinde ise çözücü etki yaratan Sinoz Beyazlatıcı Krem, bu lekelenmeleri cilt rengine eşitleyerek zamanla tek ton cilt görünümünü beraberinde getiriyor.


Diz, dirsek koltuk altı ve bikini bölgesindeki kararmaları sıfırlayarak, özgüveninizi yerine getirecek Sinoz Beyazlatıcı Krem ile tüm çekinceleriniz uzakta kalacak. Dilediğinizce hareket etmekten ve istediklerinizi giymekten ödün vermeyeceksiniz.