cildiniz yaza hazır mı

Yaz mevsimi yaklaşırken kendini gösteren güneş, her ne kadar içimizi ısıtsa da kışın zarar gören cildimiz bu durumdan rahatsız olabilir. Soğuk havaların cildinizden aldıklarını ona geri vermeye hazır mısınız? Cilt bakımı için gerekli her şey bu yazımızda…

Derinlemesine temizlikle başlayalım…

Özellikle kışın artan çevre kirliliği cildin yorularak yaşlı görünmesine sebebiyet verir. Gözenekler tıkandığı için akne ve sivilce oluşumu artarak cildiniz zarar görür. Bu noktada yapılması gereken doğru ürün seçimiyle cildi eski formuna kavuşturmak olacaktır.

Sinoz Yüz Temizleme Jeli, cildinizde oluşan kir ve yağı temizleyerek gözeneklerin açılmasını sağlar, ayrıca makyaj kalıntılarını da yok eder. Ciltteki bakteri oluşumunu durdurarak sivilce oluşumunu engellemeye yardımcı olan jel, salatalık özü sayesinde cilde bakım yaparak nemlendirir ve korur. Tüm cilt tipleri için uygun olan, kızarıklık ve pul pul dökülme gibi yan etkiler yapmayan Sinoz Yüz Temizleme Jeli aradığınız ürün olabilir…

Pürüzsüz bir cilt için…

Soğuk havalar cildi kurutur ve pütürlü bir görünüme neden olur. Ciltte ortaya çıkan bu problemlerden kurtulmak ve pürüzsüz bir cilde sahip olmak için, cildinizi ölü hücrelerden arındıracak ürünleri tercih etmeniz gerekir. Peeling ve maske gibi ürünler bu sorunların giderilmesinde oldukça etkilidir.

Cildinize nazikçe uygulayabileceğiniz Sinoz Yüz Maskesi içeriğindeki özel organik maddeler ile cildinizdeki yağ dengesini sağlayarak sivilce ve siyah noktalardan kurtulmanızı sağlar. Nefes alan, pürüzsüz bir cilt için güvenle kullanabileceğiniz kil maskelerinden olan Sinoz Yüz Maskesi, yaz öncesi en büyük yardımcılarınızdan olacaktır…

Tatilinizi gönül rahatlığıyla yapın…

Güneşli günlerin artmasıyla birlikte, tatil planları yapılmaya başlandı. Ancak cilt lekeleri de buna paralel olarak artmaya meyilli hale geliyor ve vücudumuzda halihazırda bulunan lekeler oldukça can sıkıyor. Bu durumu önlemek için, cilt tonunu eşitleyen serumlar ve kremler en büyük yardımcılarınız olacaktır.

Kadınların en çok dert yandığı cilt sorunlarının başında gelen bölgesel kararmalar ve bir türlü giderilemeyen lekeler için tercih edebileceğiniz bitkisel içerikli Sinoz Leke Kremi ve Sinoz Beyazlatıcı Krem koltuk altı, diz, dirsek ve bikini bölgesi kararmaları gibi problemleri ortadan kaldırırken ciltte zamanla oluşmuş lekelerden yazın ortaya çıkan güneş çillerine, sivilcelerden siyah noktalara kadar ciltte oluşan renk tonu farklılıklarına kadar her sorunla baş etmeye hazır. Aynı sefa, jojoba yağı, papatya ve meyan kökü ekstraktı içeren Sinoz Leke Kremi, deride pigmentlerin dengeli şekilde yayılmasını ve cilt renginin doğal haline dönmesini sağlayarak özgüveni yüksek tatiller yapmanızı sağlayacak.

Kırışıklıklara veda ederek ışıldayın…

Soğuk havalarda kuruyan, matlaşan cildiniz yaz mevsimine girerken neme ihtiyaç duyar. Kuruyan cildin neden olduğu bir başka sorunlardan biri de egzama hastalığını tetikleyebilmesidir. Vücudumuz doğal olarak kolajen üretir ancak yaşlandıkça bu üretim azalmaya başlar. Hormonal değişiklikler, şeker, sigara gibi etkenler de kolajen yüzdesini düşüren etkenler arasında yer alır ve bu azalma vücutta elastikiyet kaybına neden olur.

Seramic Beauty Cream; içeriğindeki kolajen, E vitamini ve çeşitli şifalı yağlar ile cildinizi sıkılaştırırken nemlendirme özelliğine sahip hyalüronik asit ile de kırışıksız bir görünüme kavuşturacak. Vitamin ve mineral desteği ile sizleri sağlıklı bir cilde kavuşturan Seramic Cream ile yaza taze ve canlı bir başlangıç yapabilirsiniz. Ayrıca Sinoz Kozmetik laboratuvarlarında özel olarak geliştirilen ve içeriğinde mavi anemon çiçeğinden elde edilen yağlar ve E vitamini barındıran Sinoz Mavi Anemon Çiçeği Kremin anti-aging özelliğiyle de pürüzsüz ve duru bir görünüm kazanacaksınız.

1 YORUM