Cildin ve Sağlığın için Harekete Geç!

0
68
cildin için harekete geç
cildin için harekete geç

Yepyeni bir yıl geldi! Ocak ayını bitiriyoruz. Zaman çok hızlı akıp geçiyor! Hadi kendimize bir soru soralım. “Verdiğimiz kararları uygulamaya başlayabildik mi?”

Umarım o ilk adımı atabilmişsinizdir! 🙂 Çünkü biz kadınlar, o ilk adımı atıp gerisi getirebilecek güçteyiz!

Hadi, eğer hala başlamadıysan yeni yılda sağlığın ve güzelliğin için harekete geç! 2021 daha formda ve daha sağlıklı ve daha güzel geçsin.

Önce Bedenini Dinle!

Kalbini açtığında bedeninin sana neler dediğini duyabilirsin, tabii dikkatini de vererek.

Bel ve sırt ağrılarının neden olduğunu düşündüğün şey masa başı bir işte çalışıyor olman mı?

Bunu düşün ve bedenine bir iyilik yaparak hayatına spora dahil et.

Cildinin İhtiyacı Ne?

Kuru ve nemsiz cildin seni kötü etkiliyor olabilir. Önlemini alıyor musun? Aslında cildin, yapacağın ufak dokunuşlarla sana hemen olumlu yanıt verebilir.

Ellerin çok kuruyorsa, bunun sana rahatsızlık hissi vermesini çantanda minik bir nemlendiriciye yer vererek engelleyebilirsin. Yüzündeki siyah nokta ve sivilcelerden şikayetçiysen hafta iki kere yatmadan önce cildine uygulayacağın Sinoz leke kremi ile ona ihtiyacı olan arınmayı ve yenilenmeyi sağlayabilirsin.

Ruhuna İyi Geleni Bul!

Duygusalız. Yalnızlığı sevdiğimizi söylesek de sarılacağımız birilerinin varlığı bizi güvende ve huzurlu hissettirir. Yeni yılda, seni huzursuz eden kişilerden, durumlardan kendini uzatlaştırmayı dene. cildini yenile

Ruhuna iyi gelen insanlarla zaman geçir, seni duygusal açıdan besleyen, sevdiğin bir işte çalışmayı dene. Dans etmeyi seviyorsan, müziğe bırak kendini… Koşmayı seviyorsan, rüzgarı takip et. cilt baımı

Sen sana iyi geleni ruhun, cildin, sağlığın için ve en önemlisi “kendin” için yapabilecek güçtesin! 🙂