CİLDİN GIDASI NEM

1
79

Cildin sağlıklı görüntüsünün ardındaki gizli kahraman, nem!

Cildin sağlığını korumasını sağlayan, pürüzsüz bir görüntü yaratan ve iyi gözükmesini sağlayan yine nem! Bu demektir ki cildi nemli tutmayı başarabilirsek, ona iyi bakmayı da başarabiliyoruz! 😊

Dönem dönem bu dengeyi kaybedebiliriz. Cildin bu dönemlerde kuruyarak döküldüğüne, pul pul bir görüntü oluşturduğuna şahit olmuşsunuzdur. Bu dönemlerde ilk yapmamız gereken su ve vitamin tüketimini artırmak ve içeriden desteği vermek. Sadece bu yeterli değil, yüzeysel olarak da deriye etki edecek ürünlerle bu süreci desteklemeliyiz.

Dilerseniz doğal ürünler ile dilerseniz de hazır ürünler ile bu nemi sağlayabilirsiniz.

Ananas Maskesi

Malzemeler

1/2 Ananas

Süt

Hazırlanışı

Ananas süt ile ezilir. Mama kıvamında olmalıdır. Karışım cilde uygulanır. Ciltte kuruyan karışım ılık su ile yıkanarak cildin arınması sağlanır. Ananas içeriğinde bulunan kollajenin yenileyici etkisi sayesinde canlanmayı hissetmenizi sağlar.

Leke Kremini kullanarak çok güzel sonuçlar elde ettiğim Sinoz Markasının gündüz ve gece bakım kremini kullanmaya başladım. 2 aydır düzenli kullandığım kremleri sayesinde cildimin neme doyduğunu hissedebiliyorum. Sinoz Gündüz Bakım Kremi, sağladığı seramid desteği ile dış etkenlere karşı cildi korur ve nem desteğini sağlar. Siz de cilt bakım rutininize dahil ederek Sinoz’un etkisini hissedebilir daha canlı ve yumuşak bir cilde sahip olabilirsiniz.

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here